Вирвані квіти та перекинуті лавки: вночі вандали «похазяйнували» у луцькому парку

12
-3
Вирвані квіти та перекинуті лавки: вночі вандали «похазяйнували» у луцькому парку
У Луцькому центральному парку вандали поперекидали лавки, смітники та повиривали квіти.

Про це у Фейсбуці повідомляє Департамент муніципальної варти Луцькради.

Інцидент трапився уночі в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Невідомі повиривали квіти та поперекидали лавки й смітники на центральній алеї й алеї ліхтарів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що невідомі поскидали смітники та лавки у фонтан, що біля пам'ятника Лесі Українки в парку.

Наразі після "нічних гулянь" у парку наводять порядок муніципали.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Блін ну і бидлота, зловити і підвісити за одне місце,УРОДИИ
Відповісти
Путен, астанавicь!!!
Відповісти
Що детективи муніципали кажуть? Як будуть розслідувати справу?
Відповісти
Потім це бидло буде стояти в черзі за субсидіями і допомогою на народження собі подібних!((
Відповісти
Що ж то за наволоч живе у нашому місті ? Зловити відрубати руки і хай головою зриває лавки та квіти....
Відповісти
Дичавie пересiчний какл
Відповісти
а де ж були нац.дружини???
Відповісти
Ще раз показує, що праоохоронні органи і всі "около" безпеки організації просто "сосуть" кошти, які на них віділяються, а нормально організувати патруль не можуть або самі не хочуть, навіщо зайвий раз напружуватись?
Відповісти
Треба камери встановити у парку.
Відповісти
Ці ублюдки герої вночі. Вдень як щурі сидять в норах.
Відповісти
Нормальні, адекватні люди не здатні на таке, тільки не сповна розуму, алкоголіки, наркомани. Їх би на війну, раз так багато сили і здоров"я мають.
Відповісти
Треба поставити скрізь відеокамери .та назначити круглодобові чергування .або як було раніше призначати дружинніків .Це може повторюваться ще не раз .така зараз молодь .
Відповісти