Лучанка закликає провести гей-парад

35
-16
Лучанка закликає провести гей-парад
Лучанка у петиції звернулась до населення міста з проханням підтримати проведення публічні заходи гей-меншин.

Відповідну петицію Ірина Дордюк зареєструвала на сайті єдиної системи місцевих петицій.

Лучанка зазначає, що якщо населення байдуже ставиться до теми заборони популяризації даного підвиду населення, то потрібно підтримати їхні публічні заходи.

"Прошу підтримати публічні заходи цих гей-меншин і дозволити проведення маніфестацій (акцій, парадів) центральними вулицями нашого міста", - пише автор петиції.

Лучанка пропонує провести цей захід 2 серпня, у який проходить День десантника.

"Не будьте байдужими. Наші діти "хочуть" бачити цей зоопарк. Вхід безкоштовний", - йдеться у петиції.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-16

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
дурне !!! до лікаря в дурку сходи!!!!
Відповісти
Проти такого зоопарку!!!
Відповісти
Нехай ходять парадом у себе вдома. Хоч цілими днями. Нормальні люди не виставляють напоказ своє інтимне життя.
Відповісти
нехай прийде в оперу , техас чи версаль. Там такий гейпарад щовечора.
Відповісти
для чого це робити? я традиційної орієнтації, то мені теж робити якісь маніфести, акції? іти по вулиці і кричати шо я нормальний? для чого дітям бачити цей зоопарк? якщо є такі в луцьку, то хай собі живуть спокійно, тільки не треба робити з цього рекламу.
Відповісти
Скажіть, будь ласка, якщо дитина побачить це, то вона одразу стане нетрадиційної орієнтації? Чому Вас не турбує реклама алкоголю, реклама продуктів з явно збоченим підтекстом? Це ті речі які дійсно нав'язуються!
Відповісти
А що ви дізлайки фігачете? Правда очі ріже?)))
Відповісти
А це реклама ?
Відповісти
Яя а давайте проведемо парад алкоголіків чи наркоманів чи ще якихось хворих. Вони теж мають права
Відповісти
Чи зберемо всіх Наполеонів вдурці. І їх виведемо на вулиці. Вони теж люди. Чого мужикові який називається жінкою, і навпаки нічого. А їх закривають в дурці.
Відповісти
У День десантника - саме те, що потрібно! )))))
Відповісти
Найкращий коментар. Дуже влучно.
Відповісти
Десантники повідривають їм їхні Х і позапихають їм у іхні Ж.
Відповісти
Справжні десантники на фронті, а на парадах тільки алкашня,яка нічим від геїв не відрізняється.
Відповісти
Хард... просто хард!!! Читайте обидві петиції...
Відповісти
знайшла в який день проводити )))
Відповісти
П Р О Т И
Відповісти
І разом лізбі...
Відповісти
Шановні полішуки. Гей-парад- це парад ЛГБТ.
Мені так смішно з чоловіків, які кидаються на гомосексуалістів, а якщо дві жінки, то це заїбісь. Логіки нуль.
Відповісти
Господи прости, здуріла баба.
Відповісти
А давай проведем гей-гей парад....
Відповісти
Я думала що то аріна крапка писала петицію
Відповісти
Бабо, може тебе просто виїб..ти, щоб дурниці в голову не лізли!??
Відповісти
клоунада та й годі
Відповісти
Люди,ви що не розумієте ,що це жарт?Гей-парад в день десантника?Ну подумайте.
Відповісти
Двома руками ЗА!!!!!! побачимо усіх підарів Волині
Відповісти
дебілізм в краііні!!! Солдати гинуть кожного дня -а педікам паради подавай!!!
Відповісти
Хай виходять. Морди будуть биті
Відповісти
Нащо презентувати несуттєве(((
Відповісти
спалити вогнем!
Відповісти
В нас в міськраді кожного дня гей-парад – ходіть дивіться!
Відповісти
Я за лезбі-парад топлес
Відповісти
Саме цікаве те, що провести гей-парад пропонує жінка!!!! Не вистачає нових емоцій бабі і битих морд. Видовища захотілось, дурепа!
Відповісти
Попробуйте тільки на вулицю вийти я вас всіх завалю
Відповісти
Які ви хворі люди... Я рада, що їду з цього гомофобного міста! Де живуть настільки неосвідчені люди. Це ви хворі на голову, якщо пишете в коментах таку дурню!
Відповісти