Чи можна фарбуватися перед тим, як іти до церкви

0
Чи можна фарбуватися перед тим, як іти до церкви
Похід в храм або церкву ще у наших предків вважався неймовірно важливою подією. Щонеділі вся родина готувалася до виходу в люди, збиралася і йшла до церкви, щоб помолитися Богу і попросити про захист і допомогу.

Про це пише Главред.

Предки одягали все найновіше, святкове, світле. Жінки йшли в ошатних сукнях або спідницях, на голові зав'язували святкові хустки. Люди намагалися надягати біле, щоб показати чистоту своєї душі і віри в Бога.

Однак у нашому світі все трохи змінилося. Якщо раніше цінувалася натуральність і жінки навіть не використовували косметику, то зараз без макіяжу на вулицю в люди практично ніхто не виходить.

Якщо з одягом все зрозуміло, що можна і не можна носити до церкви, то з макіяжем питання залишається відкритим. Ми розібралися, чи можна фарбуватися жінкам при поході до церкви.

Чи можна фарбуватися, коли йдеш до церкви
Кожна красуня намагається виділитися і підкреслити косметикою свої найкрасивіші частини обличчя. Попри те, що макіяжем ми вже трохи змінюємо наш зовнішній вигляд і він стає не зовсім натуральним, використання косметики не є гріхом.

Ви дійсно можете прийти до церкви нафарбованою. Однак є одне дуже важливе "але".

Якщо ви хочете помолитися перед іконою і поцілувати її або попросити у священника благословення, після чого потрібно поцілувати його руку і хрест, то вам не варто фарбувати губи помадою. Вся річ у тому, що сліди вашої помади можуть залишитися там, до чого ви доторкнетеся губами. Ми думаємо, що не варто уточнювати, скільки помади буде на іконах або хрестах, якщо всі жінки будуть підходити до них з нафарбованими губами.

Якщо вас цікавить питання, чи можна йти до церкви з нафарбованими нігтями, то відповідь дуже проста і коротка. Звичайно, ви можете піти з манікюром, використовуючи будь-який колір лаку.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні