Сфотографували порушників карантину у Луцьку. ФОТО

33
5
Сфотографували порушників карантину у Луцьку. ФОТО
У Луцьку на Відродження Віктор Кушнірук сфотографував прорушників правил карантину.

Фото він оприлюднив у спільноті "Наш Луцьк" у фейсбуці.

"Відродження. Біля 18 гімназії. 9 діток і три дорослих на майданчику. Ура, карантин закінчився!" – йдеться у дописі.



Головне фото – ілюстративне
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хай приходить у двір між будинками 10 та 12 по вулиці Кравчука. В любий час. Такі фото будуть.
Відповісти
Полiщуки ,
Рагулi
Відповісти
Ага,у міській раді,до влади рвуться.
Відповісти
витек кушнырук, мабуть отримаеш пилюлей тихенька вечором....
Відповісти
я ебав твоі пілюлі
Відповісти
Хай би ще сфоткав як підари закони поночах приймають... Дітей він фотках гамнюк.. Сам що робив на вулиці?
Відповісти
Сфотографуй де маски дешевші херньою страждаєш.
Відповісти
А чому не можна бути на вулиці в парку дотримуючись дистанцію? Від сидіння дома хвороб не буде? Коли вже цим займуться вірусологи, а не недовірусологи політики?
І так в нас з усім.
Відповісти
Рівень "свідомості" аж зашкалює, кожен впевнений в своїй безсмертності і що його минує..
Такі собі полішуцькі "мак'Лауди".
Саме через таких дятлів буде продовжено карантин
Відповісти
Карантин буде продовжено через тих "дятлів" яких завезли стоп'ятьдесят тисяч і які далі через кордон проходять без тестування і обсервації!
Відповісти
Ще один дятел додався до тієї собаки жіночого роду, яка народилася в фейсбуці фоткати людей фото передавати ментам!!
Відповісти
А шо діти повинні весь час сидіти вдома, тож мають вийти і подихати свіжим повітр'ям. А ти якого хера вийшов, і дихаєш? Получається тобі треба, а комусь ні!!!! В першу чергу слідкуй за своєю родиною, а не за іншою...
Відповісти
А шо діти повинні весь час сидіти вдома, тож мають вийти і подихати свіжим повітр'ям. А ти якого хера вийшов, і дихаєш? Получається тобі треба, а комусь ні!!!! В першу чергу слідкуй за своєю родиною, а не за іншою...
Відповісти
А шо діти повинні весь час сидіти вдома, тож мають вийти і подихати свіжим повітр'ям. А ти якого фіга вийшов, і дихаєш? Получається тобі треба, а комусь ні!!!! В першу чергу слідкуй за своєю родиною, а не за іншою...
Відповісти
тому народному мстітєлю треба його фотоапарат йому в гузно засунути, щоб фігнею не страждав.
Відповісти
КАМЕРУ розламати і в одне місце,запхати....а сам чого лазиш по вулиці????? Дома не сидиш???? Інтріган,павлік морозов
Відповісти
Це підар!
Ще попадеця?
Нам вруки?
Відповісти
це що територія гімназіи ти чмо ходяче пиши правду
Відповісти
"стучать" на сусіда, і називати це свідомістю? Імунітет в дома сильнішим не буде,від вірусу "маразму" щеплення не винайшли.
Відповісти
"стучать" і називати це свідомістю? Щеплення від маразму не винайшли.імунітет в хаті сильнішим не стане.
Відповісти
Якого ви на людину накинулись? Заборонено більше як у двох збиратися значить треба усім дотримуватися правил. У мене також є діти я з ними прогулялась за руку і додому а скупчення не влаштовую. В нас люди такі дивні, спочатку не дотримуєтесь правил а потім жалієтесь що держава нічого не робить для захисту населення.
Відповісти
і шо?сфоткав і ?рагуль
Відповісти
А сам він що робив?
Відповісти
На спортмайданчику сіті парку постійно купа людей до ночі.Одні уомпанії змінюють інших .Чого я маю сидіти вдома а їм можна
Відповісти
На спортмайданчику сіті парку постійно купа людей до ночі.Одні уомпанії змінюють інших .Чого я маю сидіти вдома а їм можна
Відповісти
Нічого дебіли, інакше Вас не назву мешканці західної України і Луцька зокрема. Скоро як на тисячі піде, роти свої погані позакриваете і будете протилежне ***ти чому так багато заражень і ніхто нічого не робить. Ви - БИДЛО, мені собаки більш розумні чив ви коментатори
Відповісти
Підарас. З камерою. Жаба за Давила. Жирдос хуєв
Відповісти
От реально немає чим людям зайнятись!!! А чому пан фотограф порушує карантин і лазить по дворах???? Нехай сидить вдома!!!
Відповісти
От реально немає чим людям зайнятись!!! А чому пан фотограф порушує карантин і лазить по дворах???? Нехай сидить вдома!!!
Відповісти
А чому цей "птах - санітар лісу" тиняється по місту у період карантину!? Без засобів особистого захисту! Піди краще поливалкою покатайся пилюку і бруд позмивай!
Щоб вірус не поширувався!
Відповісти
А хто йому дозволив дітей фотографувати?
За кордоном наприклад батьки ось ціх діток, що на фото подалиб до суду.
Можливо фотограф педофіл.
Як наріків менти зловлять, то лиця затушовані.
Яке це падло має право робити фото людей???
Відповісти
Стукач. Давайте, стадо, фотографуйте, як ми під ваше дружнє бекання перетворюємось на покорних рабів прийдешнього режиму.
Відповісти
Стукач. Давайте, стадо, фотографуйте, як під ваше дружнє бекання мы перетворюємось на рабів прийдешнього режиму.
Відповісти