Виконали обіцянку тата: сини Миколи Романюка замінили купол на церкві

9
12
Виконали обіцянку тата: сини Миколи Романюка замінили купол на церкві
Сини покійного мера Луцька Миколи Романюка виконали його обіцянку - перекрили дах та замінили купол у храмі села Золочівка.

Про це у Фейсбуці написав Валентин Романюк.

"Три роки тому мій Тато (Микола Романюк) пообіцяв перекрити дах та замінити купол на храмі в рідному селі Золочівка. Та нажаль йому це не вдалося. Ми з братом Володимиром виконали обіцянку нашого Тата", - зауважив він.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
12

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Світ дуріє від тупощів. Замість щоб розвиватись, стаорюють храми тупорильства
Відповісти
Тупорилий дебіле!Храм всього-на-всього ПЕРЕКРИЛИ!!! МОЛОДЦІ РОМАНЮКИ!!! А ти від анцихриста!
Відповісти
спасі і сохрані
Відповісти
ти молодець, як справжній ПГМ християнин, обізвав людину, яка не вірить у Ісуса Йосиповича)
Відповісти
перекрили всім селом за кран не платили Никонюк дав 30000
Відповісти
при всій неповазі до покійного як до управлінця, молодці сини. треба будувати хоч щось. церква, до речі, не кошерна, не патріотична)
Відповісти
А за які .тобто чиї гроші .нажиті непосильною працею.сини балюють?
Відповісти
так, якби люди нічого не давали, одні вони дали гроші.
Відповісти
Ду ж у вас стільки зла. Ви поводите себе , як свині. Діти зробили хорошу справу. Видно когось жаба давить. Никоеюк дав , кран і т д. То нехай Никонюк напише. Або кран нехай напише. Виконали обіцянку це головне. І на скільки я знаю то Романюки дали більше 200 тис. Тому і мають право так писати. А ви заздріть мовчки. А попробуйте ви так зробити!!!
Відповісти