Луцькі школярі щомісяця отримуватимуть стипендії: ХТО І СКІЛЬКИ

0
0
Луцькі школярі щомісяця отримуватимуть стипендії: ХТО І СКІЛЬКИ
У Луцьку 22 школярі отримуватимуть щорічні іменні стипендії.

Про це стало відомо у понеділок, 3 серпня, на позачерговій сесії Луцької міської ради.

Зазначимо, щомісяця учні закладів загальної середньої освіти Луцька отримуватимуть 300 гривень у період з 1 вересня по 31 травня.

До списку увійшли:

Студницький Матвій Андрійович – учень 11-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);

Соколова Тетяна Ігорівна – учениця 11-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);

Драбант Софія Віталіївна
– учениця 10-А класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки);

Ткаченко Ольга Миколаївна – учениця 10-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука);

Приймак Аріана Юріївна – учениця 10-М класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);

Кравчук Володимир Володимирович – учень 11-В класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);

Ходаківський Єгор Олександрович – учень 11-А класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича);

Ткач Анна Андріївна – учениця 6-І класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка);

Романюк Дарія Андріївна – учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);

Жумик Тетяна Вікторівна – учениця 6-В класу КЗ «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова);

Побережний Валерій Володимирович – учень 10-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);

Семенова Соломія Олександрівна – учениця 11-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);

Лопоха Ольга Василівна – учениця 9-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича);

Щурук Анна Георгіївна – учениця 8-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);

Кльоц Софія Андріївна – учениця 11-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі);

Солтисюк Дмитро Андрійович – учень 11-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 18», стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);

Недошитко Ксенія Сергіївна – учениця 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);

Королюк Єлизавета Володимирівна – учениця 2-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у галузі театрального мистецтва (стипендія імені Наталії Ужвій);

Метельська Софія Олександрівна – учениця 10-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця);

Денисова Яна Юріївна – учениця 10-В класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни);

Камінський Роман Ігорович – учень 11-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Михайла Драгоманова);

Данилюк Анна Сергіївна – учениця 9-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».