--> У Нововолинську побили ведучу «Ревізора» | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Нововолинську побили ведучу «Ревізора»

14
1
У Нововолинську побили ведучу «Ревізора»
У Нововолинську телеведучу проекту «Ревізор: Магазини» Нового каналу Наталю Кудряшову вдарив директор магазину «Аладдін» під час зйомок програми.

Новий канал повідомляє про напад на ведучу «Ревізор: Магазини» Наталю Кудряшову на Волині, - пише Детектор медіа.

Зазначено, що під час ревізії у магазині «розлючений господар» спробував виштовхати пані Кудряшову в зал і команді проекту довелося викликати поліцію.

«Зазвичай ми з перших хвилин розуміємо, в якому місці можна наразитися на агресію, – розповіла ведуча. – Але цього разу ніщо не викликало підозр! Коли я проводила ревізію складу, до нас підійшов господар, щоб познайомитися. Перевірці не перешкоджав. Але тільки-но я наблизилася до прилавка – різко вдарив в область легень. Стало дуже важко дихати... Здавалося, що мені пошкодили ребро. Довелося викликати поліцію! На щастя, все минулося, хоча біль не припинявся понад тиждень».

У прес-службі Нового каналу «Детектору медіа» уточнили, що зйомки програми проходили 7 жовтня 2017 року.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А вона живуча, мало дав
Відповісти
нарешті... треба частіше їх 3,14здити. На якій підставі вони хазяйнують на чужій приватній території???
Відповісти
магазин не є приватною територією, а громадське місце. А тебе і далі будуть кормити просроченими і гнилими продуктами.
Відповісти
завали! команда показує людям жесть, яку втюхують людям оці бидляки - любителі кулаками махати, коли правда очі коле. ці "приватні території" обслуговують споживачів-громадян, які в праві знати, що там робиться. а якщо вважаєш, ссикло, що піднімати руку на жінку добре - домовимось де і переконаю у зворотньому.
Відповісти
Лох ти, щоб тебе ще бити
Відповісти
це ти паходу лошина,з'їхав шо полупокєр) признайся, в жужу граєшся, малиш?
Відповісти
а цього "здеця" напевно в садочку дівчатка ображали, а в школі в туалеті жіночому закривали, раз так любить, коли жінок б'ють.
Відповісти
Чуєш, Здиць, ти не обіжайся на жінок. А то на обіжених таких як ти одну штуку кладуть, на всю довжину і впоперек харі.
А тепер по темі: Кудряшова вказала на недоліки, абсолютно нормальним тоном, маючи всі документи, спецодяг і т.д. Власник відреагував штовханнями. Висновок: бидло. Коли наші бидлани навчаться сприймати критику, коли помилки на лице? Виправити важко чи треба бика включати?
Відповісти
Бачив як проходить ця ревізія, брехня це все...
Воно від початку нагло поводилось, хотіло пролізти ставши на коліна: виглядало так, ніби дівча легкої поведінки відробляє свої 50 грн.
Якби ж він її вдарив, то зламав би напевне, та швидкої якось не наблюдав.
Тупа показуха, на яку ідіоти і тільки ведуться.
P.S. Сам, дурень полюбляв цю программу...
Відповісти
а мужик себе нормально вів?перш давив либу, погоджувався, а потім зі спини почав випихати? це взагалі неадекват. а головне - на яких правах?
Відповісти
перешкоджання журналістській діяльності - стаття є. чув таке? а тепер: що незаконного робила ведуча? на мінуси вказувала - це погано? чи то вона там попідкладала фігню всяку?
Відповісти
Мало дав, прокурор добавить
Відповісти
підставляй - і тобі перепаде,чорт!
Відповісти
пацани, не чіпайте малолєтку - гляньте як надривається:) бідний здєц:) попуск-неадекват. ще мені щось напиши:)
Відповісти