Дмитро Глазунов: «Завдання Волинської обласної лікарняної каси – допомагати людям!»*

0
0
Дмитро Глазунов: «Завдання Волинської обласної лікарняної каси – допомагати людям!»*
Волинська обласна громадська організація «Волинська обласна лікарняна каса» працює із 2004 року і налічує до 10 тис членів. За цей період тисячі пролікованих і обстежених волинян, сотні врятованих життів. За цими цифрами стоять конкретні прізвища.

Дмитро Глазунов створив Волинську обласну лікарняну касу і озвучив для людей: «Беру управління і усю відповідальність на себе». І за 13 років роботи тих людей, які йому повірили, не підвів. Були дві серйозні кризи 2009 і 2014 років, коли конкуренти авралом піднімали внески, скорочували медичні програми, призупиняли обслуговування своїх членів, потім шукали винних і т.п. Дмитро Глазунов з колегами завдяки виваженій фінансовій політиці і чистоті пройшли ці періоди достойно.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Система роботи солідарна. Сьогодні здоровий платить за хворого, потім навпаки. Кошти, використані понад власні заощадження, нам повертати не потрібно, навіть якщо член спілки значно перевикористав сплачені внески. Значить, він хворіє, для них і працюємо. Здорові, які не користуються послугами, не повинні заздрити хворим. Але і для здорових є багато переваг, зокрема, якщо протягом 3 років людина не користувалася послугами, тоді ми повертаємо їй половину сплачених внесків у вигляді доплати до санаторно-курортного лікування або зубопротезування.
Можна профілактично обстежитись в приватних закладах "Благомед", "Українсько-німецька лабораторія", "Гемо Медика", "Дивосил", "Центр хірургії ока професора Загурського". Сплачені кошти не пропадають, а працюють на людину, допоки вона платить внески.

Загальний внесок - 50 грн, якщо інший розмір не передбачений договором із підприємством. Умови регулярно доводяться до членів через профкоми, адміністрації, відповідальних осіб. Контроль за лікарським призначенням здійснюють довірені лікарі, що унеможливлює невиправдані призначення. А ліки старші медсестри принесуть в палату. Саме їм треба пред’явити квиток при поступленні, в приватних - на ресепшені. На членському квитку зазначені порядок дій, контакти, «гаряча лінія». По завершенні лікування пацієнт підписується в отриманні ліків. Це найкращий контроль.

ПРОТЯГОМ ОСТАННІХ РОКІВ - СТАБІЛЬНІ НАДХОДЖЕННЯ І ВИТРАТИ

Із близько 2,7 млн. грн. щорічних надходжень 2, 2 млн. грн. йдуть на основну статутну діяльність. До 20 % складають адміністративні витрати, що дозволяє закон і конференція. Ніяких пірамід, усі кошти розподіляються рівномірно і зрозуміло для людей. Не згоден з конкурентами, які акумулюють мільйони і при цьому вимагають повертати їм кошти, витрачені на лікування.

Для тих, хто лікується та обстежується в Луцькій міській лікарні, компенсація тимчасово здійснюється за чеками. Луцька міська лікарня і Волинська обласна лікарняна каса - це два окремих суб'єкти господарювання і немає юридичних підстав змусити її заключити з нами договір. Однак, у цьому є і свої плюси. Люди можуть купувати ліки там, де дешевше.

На жаль, за усі роки незалежності ми так і не спромоглися створити страхову медицину. Мені боляче дивитись, коли люди з протягнутою рукою просять допомогу на лікування, щоб вижити. А в цей час окремі керівники, на яких державою покладені відповідні функції, використовують їх здебільшого для меркантильних інтересів. А відтак, моє завдання - допомагати людям!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні