Чемпіонат Волині: десята перемога ЛСТМ-536!

1
3
Чемпіонат Волині:  десята перемога ЛСТМ-536!
Цими вихідними розпочалася весняна частина чемпіонату Волині з футболу сезону 2017/18.

Діючий чемпіон ЛСТМ-536 на своєму стадіоні в с. Княгининок приймав гостей з Горохова - команду "Агропродукт".

Боротьби не вийшло, адже лідери футболу нашого краю - "Луцьксантехмонтаж" просто знищив свого суперника ще в першому таймі-8:0. Такий рахунок після першої половини матчу. У другому таймі після серії замін в обох командах гра дещо заспокоїлася і матч завершився з рахунком 10:0.

Хочеться відмітити, що це була рекордна 10 підряд перемога ЛСТМ в цьому сезоні.