У Ковелі відбувся центральний матч чемпіонату Волині з футболу

0
-4
Відбувся черговий тур в розіграші чемпіонату Волині з футболу.

В 4 турі відбулося найпринциповіше дербі останніх років.

В Ковелі на центральному стадіоні зустрічалися непремиримі суперники ФЦ Ковель-Волинь і Луцьксантехмонтаж536.

Не так давно ці ж суперники відкривали матчем за Суперкубок новий сезон 2018/19 року.Тоді перемогу досить впевнено святкували лучани 3:1.Матч запам’ятався непристойними діями вболівальників ковельчан, через що ФЦ Ковель був дискваліфікований на 2 домашніх матчі.

23 вересня вперше в сезоні матч відбувся в Ковелі.Хочеться відмітити місцевих ультрас, які коректно підтримували своїх гравців.

Матч, як і очікувалося був дуже цікавий і напружений.Перший тайм команди побоювалися один одного, у підсумку 0:0.

В другому таймі ФЦ Ковель мав непоганий момент, щоб відкрити рахунок, але нападник не зумів використати шанс.У відповідь гравці ЛСТМ тричі підряд примусили воротаря ковельчан діставати м’яч з своїх воріт.

Ковель зумів забити з пенальті один м’яч, але одразу Олександр Неделюк дальнім пострілів встановив остаточний рахунок матчу 1:4.

Отже, Луцьксантехмонтаж 536 продовжує переможну серію в цьому сезоні.

Наступний матч ЛСТМ проведе вдома на стадіоні в Княгининку, суперник Шахтар з Нововолинська.