Як піднімали синьо-жовтий прапор над Луцьком: унікальні фото

5
1
Як піднімали синьо-жовтий прапор над Луцьком: унікальні фото
В інтернеті вперше з’явилися фото, зроблені у липні 1990 року біля приміщення Луцької міської ради в момент, коли над будівлею підняли синьо-жовтий прапор.

Фото у Фейсбуці оприлюднив луцький фотограф Віктор Чухрай.

"Портрет мого міста. (Патріотичний пост.)Липень 1990..Це Люди, які піднімали жовто-синій стяг України над міською Радою. поряд з прапором Радянської України." - пише Чухрай.

Фотограф наголошує, що незалежність України ще не проголосили, а більшість людей, що на фото, "ходять поряд вулицями Луцька.

"Це я про Героїв нашого часу - тих, хто творив історію і Країну, а хто тепер при владі, і де ті, які тепер стали запеклими "патріотами" і активними борцями (певно за грошові знаки)" - іронізує Віктор Чухрай.

"Це моя відповідь на провокації, деяких "патріотів" у мою сторону і хто де був у той час. Хай вони себе покажуть на фото." - резюмує фотограф.

Він наголосив, що ці фото публікуються вперше.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вперше синьо-жовтий стяг був піднятий над Луцьким комбінатом хлібопродуктів №2. Цей почесний жест виконав його тодішній директор (не можу пригадати прізвища), добра, щира і любляча свою Батьківщину людина. За таку сміливість "завдяки" комунякам він відсидів 5 місяців в СІЗО під слідством як ніби за якусь розтрату зерна і зловживання (була б людина, стаття завжди знайдеться). Вже немолодій людині підірвали здоров*я, хворів. Жив у Полонці - над річкою Чорногузкою. Не бачу. Не знаю, чи живий досі. Якщо живий, нехай живе при доброму здоров*ї 100 років.
Відповісти
Сьогодні міськрада захоплена рабами олігархів.
Відповісти
слабо провести причинно-наслідковий зв'язок?
знаю, слабо.
Відповісти
На фото бачимо багато патріотів (ще живих і не дуже), яким насправді було однаково, під яким прапором красти...
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні