У Луцьку почався опалювальний сезон

17
-5
У Луцьку почався опалювальний сезон
У Луцьку, в понеділок, 23 жовтня, розпочався опалювальний сезон.

Про це Волинь24 розповіли у прес-службі ДКП "Луцьктепло".

Тепло почали підключати в усіх районах міста, однак першими почнуть обігрівати ті будинки, які мають спільні мережі з дитячими садочками.

Обіцяють, що процес підключення тепла займе від трьох до п'яти днів. Тобто до кінця тижня усі луцькі будинки отримають тепло.

Зауважимо, що рішення про початок опалювального сезону прийняли на засіданні міського виконавчого комітету минулої середи, 18 жовтня.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це як називаэться?ще чекати до 5 днів..
Відповісти
Ага,померзнеш але зекономиш кілька гривень:)
Відповісти
ліки дешевше не обійдуться..з вулиці,сирої погоди,приходиш додому погрітись...а грітись вочевидь немає де...а коли малі діти,то взагалі вже тижнями не купаються...бо помити і застудити..у верх.раді і міськ.раді про це не думають..в них все своє....хочеш включив опалення,хочеш відключив.. а ви простий люд бийтеся,сперечайтеся,кому дороже копійка,а кому здоровя..обоє праві..бо бідні....
Відповісти
У нас, на Молоді, вжe тeпло.
Відповісти
А у нас на Молоді 4 ще холодно
Відповісти
Іде ж ця готовнісь до опалювального сезону?
Відповісти
В будинках страшенна сирість!!! Опалення на вул. Коновальця ще досі не включили.
Відповісти
Чому ж тоді дитсадок №27 Біля стадіону "Авангард" досі не отоплюється, якщо в першу чергу садкі запускають?
Відповісти
О 18.00 забирала дитину з 32 садочка. Також холодно.
Відповісти
Брешуть і забріхуються, гнати в шию всіх , що міську владу, що Луцьктепло.
Скотиняки.
Відповісти
Навіщо та брехня на відродження як не було так і немає тепла , у квартирі +14 градусів , вже стиг навіть захоріти від холоду постійного!!!! Як ті брехуни вже задовбали звичайних людей !!! Суільки можна красти і брехати ?!!!!
Відповісти
Ще трішки і люди будуть братися за зброю !!!!
Відповісти
Так тим козлам насрати коли включати опалення у тих підарасів автономка!!!
Відповісти
Накінець-то по др.Народів старт опаленя відбувся щойно. Вже батарейки теплі
Відповісти
Коли буде тепло на Відродження 6?
Відповісти
25 число.. Кравчука...холод...малі діти нікого не цікавлять (((
Відповісти
У нас на Грушевського холодно...Дубар...
Відповісти