Назад в СРСР: у Луцьку біля «хлібного» кіоску велика черга

19
8
Назад в СРСР: у Луцьку біля «хлібного» кіоску велика черга
У Луцьку люди "вишикувалися" у велику чергу до хлібного кіоску.

Фото черги опублікував у одній із спільнот користувач Веталь Хомярчук.

У Луцьку на проспекті Соборності, біля кіоску, в якому продають хліб утворилася велика черга.

Користувачі пояснюють такий факт тим, що у цьому кіоску хліб дешевший, тому пенсіонери, навіть "з іншого кінця міста" їдуть за дешевим хлібом.

Теги: луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це совки, вони завжди голодні.
Відповісти
моло того шо новина гавно, так ше й своє лого вліпили, дибіли
Відповісти
Жити по новому!
Відповісти
До чого тут Порошенко. Ця ніщета родом з СССР. Люди працювати не хочуть тільки випрошують подачки.
Відповісти
порошенко і його банда зробили людей ще біднішими ніж вони були при янику! а з якого дива пенсіонери мають працювати? вони вже своє відпрацювали і мають отримувати достойну пенсію що вистачало на нормальний а не черствий хліб!
Відповісти
Народ обікрали Тимошенко,Янукович та Путін.
Відповісти
залупутін! народ обкрадає банда яка зараз при владі!
Відповісти
Порошенко при владі тільки два роки, а банда грабує двадцять, а кремлівський карлик кришував ригівсько- тимошенківську банду до 2014.
Відповісти
о бачу вам хунта мозги добре промила...
Відповісти
Так ось куди вони в 7 год ранку їдуть)
Відповісти
Ну який совок? Люди ви серйозно. В цьому кіоску ціна такаж як і скрізь, просто він один на весь район, і легше старшій людині пройтись пару метрів чим блукати по там тамі чи сільпо де постійно перестановки. А журналіти взагалі роблять бучу там де її нема. Ну просто сенсація.
Відповісти
Ні ,навпроти через дорогу є теж кіоск Теремно хліб але люди їдуть саме туди з інших районів. Аж самій цікаво невже справді там соціальний хліб- як кажуть.
Відповісти
Чи ви геть з тими фото і різними сенсаціями подуріли чи що? Цвна скрізь одна на хліб!!! А черга тому що завтра поминальна субота, перед постом, і люди купують хліб до Церкви!!! Навіщо ці коментарі нерозумні.
Відповісти
Там завжди така черга))
Відповісти
там продають хліб якому вже день-два і він дешевший ніж свіжий у інших кіосках
Відповісти
У цьому кіоску дійсно продається дешевший хлібчик. Черствіший хліб продається зі знижкою.
Відповісти
Це такий собі атракціон, називається "сумую за совком". Постоїш дві години в черзі і зразу відпускає
Відповісти
Щоб вас від такого життя завжди так відпускало!!!
Відповісти
Хто не в курсі - це єдиний кіоск, куди Теремно-хліб зі всіх своїх магазинів звозить хліб, термін дії якого закінчується...
Так, що в цьому кіоску можна купити після обіду нормальний хліб за пів ціни після...
Така практика в багатьох виробників хліба...
Просто потрібно знати "рибні місця"... Наприклад на Ківерцівську пенсіонери ходять, як на роботу...
До чого тут порошенко чи гройсман - абсурд...
Відповісти