«П**дуй до себе додому і там розмовляй українською мовою»: скандал в одеському магазині

10
-3
«П**дуй до себе додому і там розмовляй українською мовою»: скандал в одеському магазині
В Одесі покупець і п'яна продавчиня супермаркету посварилися через українську мову.

Продавець нахамила покупцеві й матом запропонувала йому забиратися додому. Відповідне відео опублікував Telegram-канал Xydessa, - передає УНІАН.

У ролику видно, як нетвереза співробітниця магазину грубіянить покупцеві: "П**дуй до себе додому і там розмовляй українською мовою".

Видно, що покупець поводився максимально коректно і навіть сказав їй: "Будь ласка, можете не розмовляти зі мною українською. Це ваша справа, я вам не забороняю". Проте продавчиня продовжила ображати чоловіка: "В Одесі ти не будеш розмовляти українською... Ти, п*здюк, бл**ь, в Одесі ніхто не розмовляє українською мовою!".

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ти піздуй до себе додому, а я похуярю в федерастію..
Відповісти
П..здуй додому
Відповісти
Так чию мову притискають в Україні!?
Відповісти
Ту продавчиню потрібно потурити з роботи.Пяна на робочому місці, хамське ставлення до відвідувачів,про те що мусить володіти державною мовою то взагалі мовчу-це аксіома!А адміністрації магазину треба подумати над тим кого вони беруть на роботу!
Відповісти
До "злий бандерівець". Хочу тобі повідомити, що Одеса ніколи не була українськомовним містом так як і Севастопіль. Споконвік віків там говорили та говорять суржиком та на російській мові, з одеським колоритом та коли у 70-80-90 роках приїздили з твоєї бендерівщини люди на екскурсію до Одеси то твої побратими та побратимкі говорили дуже тихо-тихо українською мовою, а хто з них знав російську мову то підлаштовувався до місцевих громадян. Так що не треба ляля, тобто нас дурити, хто кого утискає.
Відповісти
Там жили українці,але комуняцький режим виморив голодом-геноцидом українське населення,а щоб територія не була пусткою навезли туди зі всього союзу усіляку нечисть,і зараз там нащадки отих звезених зайд,плюс кремлівська пропаганда!Так що вчи історію перед тим як щось писати!
Відповісти
Все вірно, нехай на західній з ранку й до ночі РОЗМОВЛЯЮТЬ державною, південь,центр та схід-РАЗОМ і ніяка сука не вказуватиме що робити і у якій спосіб.
Відповісти
Все вірно,схід,південь та центр-РАЗОМ!!! Дуже "розумні" нехай розмовляють державною на західній з ранку й до ночі.Ніхто і ніколи нам НЕ ВКАЗУВАТИМЕ що робити усі якій спосіб.
Відповісти
Зміни своє ім'я на Антон,бо твій допис по мізками ріже,а хочеш "разгаваривать по русскі " -то валіза і за поребрик,там ніхто за вашу "рєчь" чіплятися не буде.А тут територія України,так що дотримуюся законів України!!!
Відповісти
І що? Ситуація не гарна Але... Ви знаєте, скільки людей зараз на сході в окопах і не знають української? Ми тут -вони там. От оцініть і подякуйте їм.
Відповісти