Героїчна 100 Волинська бригада врятувала Фронт і Україну

32
Героїчна 100 Волинська бригада врятувала Фронт і Україну
100-та окрема механізована бригада Сухопутних військ ЗСУ - це колишня Волинська територіальна бригада, яку наприкінці березня 2022 року Міністерство оборони України модернізувало до ОМБ.

Бійці волинської "сотки" вели запеклі бої, перехопивши російську 30-ту мотострілецьку бригаду та інші підрозділи 41-ї загальновійськової армії РФ, коли ті намагалися просунутися до села Прогрес Донецької області.

"Спроба просування РФ в бік села Прогрес була зупинена вдалою контратакою 100-ї механізованої бригади", – повідомили в Deep State.

Варто зазначити, що нашим бійцям необхідне підкріплення, важка техніка та боєприпаси. Просимо вас доєднатися до збору на пекельні "подарунки" для окупантів від бійців 100 омбр. Молимось за ЗСУ і особливо за нашу "сотку", що в ці хвилини рятує Україну!

https://send.monobank.ua/jar/2VtzHVahES

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
57

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бля!!!!ви знущаєтеся з хлопців????їм пора відпочити!!!!командири валіть самі воюйте,а не робите хуйню!!!!!!хлопці втомилися!!!їм пора відпочити!!!!!чому Луганську бригаду тримають тут,а 100-ка там має воювати???!!!!де ротація для наших хлопців????ви дограєтеся командири!!!!!!
Відповісти
Коли ви зробите ротацію для 100-ї бригади!!!!!!вони постійно в якійсь срац*.Дайте відпочити їм!!!!
Відповісти
І не кажи,там бля дям рускага міра хотілось а Захід повинен свої життя віддавати.
Відповісти
Чому усі мовчать?дівчата!! давайте щось робити!рятувати хлопців наших будемо.Я хочу щоб мій син повернувся живий додому!Поліщук!Де допомога твоя???ти тільки понти ганяєш по фейсбуку!бридко!
Відповісти
Пропоную зібратись і вимагати, щоб хлопців повернули назад....відпочити
Відповісти
Пропоную зібратись і вимагати, щоб хлопців повернули назад....відпочити
Відповісти
Давайте будемо збиратися усі!!!!бо усіх кинули на м'ясо!!!! потрібно щось робити!!! скільки вже це може тривати???!!!
Відповісти
А що іншій якійсь бригаді легше? В цих боях про які пишуть вірогідно загинув мі близький родич бо з їхнім підрозділом немає зв'язку вже п'ятий день і балчили як їх накиро артилерією. Але я розумію ЩО МУСИТЬ ТАМ ХТОСЬ БУТИ. Не 100 то 101-рша. 47ома там пів року тримала оборону, їм провели ротацію вони відходили а на їх місце мала зайти 115 яка чомусь не зайшла довелося кидати туда сотку, і сорок сьома сама без наказу розвернулася і повернулася на позиції. Схаменіться бо ви наробите своїми вимогами. ,к оркі зайдуть сюди і будуть тебе сношать кого будеш тоді проклинати?;
Відповісти
Що ти мелеш Леонід???мій чоловік воюює постійно в якійсь жопі!!!!!Ротації не було!!!в відпустку не пускають!!!що ти мелеш взагалі???ти там був що ти тут зараз розказуєш??їдь до них і побачиш що там робиться!!за то Луганська бригада тут сидить!!!ну скільки вже можна це все терпіти???ми втомилися від цього всього! хочемо щоб наші чоловіки і сини відпочили трішки!!чим далі тим гірше!і всіх на м'ясо пускають!кожен день хтось гине!!!!!
Відповісти
Де твій чоловік воює ??? В тебе в погріби ? Що ти збираєшся робити ? Коли вже вас зрадників СБУ пересаджає
Відповісти
А де 61 млрд???
Відповісти
Да, соту бригаду нищать а східняки тут сидять і наших хлопців виловлюють,ото владу ми вибрали,да за це помирали і помирають люди від майдану? Дурний наш народ ,не піднімається,тому і їздять на нас 30 років, і використовують в своїх цілях
Відповісти
Ви вибирали не я....
Відповісти
Ми теж не вибирали!
Відповісти
Сота бригада в тилу небезпечна,чуть самі себе неберебили!
Відповісти
Ти взагалі там був?,і бачив що вони себе чуть не перебили?ти взагалі диванний експерт,сидиш під спідницею в жінки то сиди,і мовчи.Будеш на війні, тоді розкажеш що і як,а зараз сиди і мовчи,а не пишеш з під спідниці.Коментує він тут
Відповісти
Що ти піздиш їблан
Відповісти
Багато знаєш?
Відповісти
Молодці хлопці що воюють. А до командирів питання: чому здали Очеретино? І що це і кому подарунки на 10 мільйонів гривен?
Відповісти
Хлопці втомилися вже!їм потрібен відпочинок!!
Відповісти
ви смієтесь там всі чи що??чому командири сидять штани протирають?? встаньте самі туди де поставили хлопців і спробуйте як це і що це!! вони не роботи їм також хочеться відпочити, до дому , до сім’ї, до дружини, дівчини , дітей , мами й тата! Невже вам так тяжко дати їм ротацію ?? чому ви можете спокій обійняти свою родину а хлопцям не даєте ! Чому 100-бригада постійно в п!зд! ,а Луганська тут сидить ! підіть самі на ту гарячу точку , на ту смерті де ставите їх і я тоді побачу як вам буде
Відповісти
Шановні треба не сваритися,а діяти! Хлопці вже втомилися їх тре поміняти це 100 процентів! Східняки з під Білорусі, нехай їдуть так само захищати! Командування геть паршиве,не забезпечує ні чим,їм по барабану хлопці,медалі тільки вішають собі!
Відповісти
Які медалі?хлопці мало того що купляють все за свої кошти,+постійно ремонтують машини(теж за свої кошти)і т.д.Так вони ще й скидають кошти свої на ці медалі!а потім в 100-й бр в телеграмі пишуть гарно!бо командири вже взагалі страх втратили, гребуть гроші на кожному кроці!Люди, відкрийте очі вже в решті решт, потрібно хлопців наших рятувати від цих "недокомандирів"!
Відповісти
Жида треба міняти на етнічного українця, а там дивись і ротації будуть.
Відповісти
Всі кричать треба міняти,але ніхто не задумується над тим що нема на кого міняти,чи ви пропонуєте залишити фронт без армії,тоді хлопцям не буде куда вертатись,бо кацап знищить все на свому шляху,і буде насілувати жінок і матерів,саме тому ми всі стоїмо і будемо стояти до останього!!!
Відповісти
Шановний Павло!я звісно вибачаюсь за це що якщо напишу щось не так.Але якого хр*на мій чоловік воюює вже стільки часу ,в самому пеклі,а ротації немає!!! скільки хлопців положили вже???ви маєте совість таке писати??чого ви тут пишете,а не воюєте??я хочу щоб мій чоловік був живий і здоровий!хлопці втомилися!!люди не допомагають військовим,зборів скільки,закрити не можна збори !бо люди говорять що втомилися вже!я вибачаюсь шановні,а хлопці не втомилися???якщо ви будете надалі так допомагати,то йоба*а русня прийде сюди!!!люди схаменіться!!! допомагайте військовим!бо наша влада й*бана нічим не допоможе!!ви закриваєте очі на все,і говорите "якщо війна то нам що не жити??"!А хлопцям жити не хочеться які там, зараз захищають вас??та вам всім по*уй!але потім не нийте,і не звинувачуйте когось...В кого воює хтось з сім'ї,той знає як воно,а в цих що не воюють,ті говорять всякі дурниці,і захищають своїх синків які під спідницею сидять,їхній ж не для війни..А наші напевно за всіх мають воювати..Люди схаменіться поки не пізно, допомагайте військовим!
Відповісти
Потрібно розвертатись на банкову в Київ
Відповісти
Виведіть хлопців на ротацію, припиніть знущання, вони рік сиділи боронили Донеччину та Луганщину , і що отримали ? Замість ротаціі в повне пекло,з голими руками! А Луганська бригада ,та і інші теж сидять більше року в тилу на заході ! Командування геть ненормальне ! Виведіть хлопців !!!!!
Дівчата давайте щось робити !
Відповісти
Та командуванню пофіг,вони ж гроші получають за все, сидять самі подалі від фронту..шановні командири,а всі знають що ви там витворяєте?чи мені розказати?? відведіть хлопців на Волинь краще,нехай відпочинуть..А луганських відправте на схід,захищати ", рідний край"...чи як ви там пишите в постах?100 омбр???вам не соромно штабні?ви хоч самі були там де наші хлопці зараз?чи ви тільки пи*діти вмієте ?пости писати в телеграмі? фейсбук?бо ви позор!А хлопці наші Герої! постійно виписуєте, приписуєте заслуги які не ваші...як ви можете тримати тут Луганську бригаду??? вони тут таке витворяють!!!безлад просто,і всі очі закривають.Луганських нах*р на схід,нехай ідуть захищають свій край!!!
Відповісти
Потрібно підвищувати боєздтність, для цього потрібні ротації. Чому ніхто не вирішує проблем у війську, окрім нестачі людей є велика кількість проблем. Якби був хоч якийсь прогрес в командуванні і забезпеченні то і бажаючих мобілізуватись булоб більше.
Відповісти
Вдалий контрнаступ???? Ви що? 7 чоловік тіла забрати не можна серед них мій племінник. Що ви пишете???
Відповісти
Тіла не можна забрати. Капець вдала операція(((((((вони без нічого воювали, їх кинули на убой.
Відповісти