Дружина екс-заступника мера Луцька похизувалась його кулінарним талантом

16
6
Дружина екс-заступника мера Луцька похизувалась його кулінарним талантом
Дружина колишнього заступника Луцького міського голови Сергія Григоренка Олена Круковська опублікувала в мережі фото, де її чоловік готує страву.

Про це пише VIP.

Як стає зрозуміло із світлин, Сергій Григоренко захоплено готує піцу.



«Коханий готує мені вкусняшку, кохаю його», – йдеться у дописі.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже змістовна і актуальна стаття !
Відповісти
Не забудьте написати як вони ще в туалет після цього сходили
Відповісти
Пропоносило
Відповісти
Йому холестерин не страшний...
Відповісти
Він вже одній наготував, і після Олени буде наступна.
Відповісти
- А раптом ця піцца отруйна? - Що значить "а раптом"??? ...p.s. про похід в туалет - також класно!!! всі ждуть продовження)))
Відповісти
Згадав анекдот про грибочки і струс мозку.
Відповісти
Фу яка інформаційна ГИДОТА!!!!!
Відповісти
Дуже актуальна тема))) сміх і гріх
Відповісти
волосини з пуза нападали в піцу.
Відповісти
У чоловіка все, що вище пояса, це груди.
Відповісти
Треба молодій жінці догоджати. Бо не дасть і забереться до іншого. Молода жінка - це головна біль.
Відповісти
Тим більше молода і з власними немалими грошима.
Відповісти
До чого ти дожився, Сергію? Що ще ти за неї робиш? Отямся!!!
Відповісти
Кому це все треба?Хто воно таке?Ще раз захотілося про себе нагадати. Нормальних і толкових пам'ятають завжди,а нездара буде про себе сам нагадувати.
Відповісти
Люди чого ви такі злі і такі зависні?.....
Відповісти