Зробила манікюр і підхопила гепатит, - лучанка

13
6
Зробила манікюр і підхопила гепатит, - лучанка
Лучанка стверджує, що підхопила гепатит після того, як сходила на манікюр.

Про це пише Волинська правда з посиланням на Фейсбук сторінку Тетяни Паламарчук.

"Хочу розповісти свою історію, щоб попередити всіх жінок. Ніколи не ходіть до майстрів манікюру та педикюру додому. Втім, і в салонах можна з цим зіткнутися. Суть в наступному: зробила манікюр не дуже вдало", - пише жінка.

За її словами, майстер занадто сильно обрізала кутикулу від чого пішла кров. Інструменти, начебто, були стерильні (у майстра був знезаражувач).

"За підсумком мені занесли гепатит. Лікар сказала, що це досить поширена проблема. Гепатит можна підхопити при татуажі брів, у стоматолога. І ціна послуги не гарантує безпеку. Довести провину майстра нереально. Зараз моє життя зламане", – зазначає лучанка.

Також вона додає, що робила манікюр в Ківерцях. Майстра звати Аліна.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гепатит лікується. Потратиш на лікування до 2тис $. І будеш здоровий. Довго на манікюр незахочеш іти
Відповісти
В залежності який гепатит,повірте на лікування не 2 тис.доларів ( це тільки на місяць), а до 20 тис.,якщо це гепатит С,в залежності яка форма
Відповісти
також можна підхопити статевим шляхом... татуюванням, через бритву та зубну щітку.
Відповісти
нічого не лікується підліковується ще такого не чув що через зубну щітку бред

Відповісти
Лікується...і виліковується
Відповісти
Лікується.... ну якщо ти лікар який лікує гепатити докажи що ні
Відповісти
А у ви часто чужими зубнимм щітками користуєтесь?...
Відповісти
Лікується, слава Богу, якщо вчасно.
Є нові ліки. Які доступні від недавно і в нас.
Відповісти
Редакція Волинь24, ви перевіряли правдивість сказаних слів Тетяни (Світлани)Паламарчук? Ви бачили справку від лікаря? Ви особисто з Тетяною спілкувались, є якісь підтвердження що це не фейк?
Чекаємо, на ваше спростування цієї статті.
Відповісти
http://www.volyn24.com/news/96783-ce-naklep-majster-manikyuru-iaku-zvynuvatyly-u-zarazhenni-gepatytom

немає за що.
Відповісти
Гепатит В - передається через кров, слину, зубну щітку, рушники, мочалки, статевим шляхом. Гепатит С - в основному через кров. Обидва - можуть бути наслідком будь-яких маніпуляцій, де є контакт з кров'ю (відвідування стоматолога, педикюр, манікюр, будь-які оперативні втручання, переливання крові). На жаль, точно виявити, де людина заразилася цим вірусом - нереально, оскільки інкубаційний період приблизно місяць, а щомісяця маркери на гепатити ніхто не здає. І не факт, що до відвідування наприклад стоматолога, в людини кров не заражена гепатитом.
P.S. Лікування гепатиту С 5 років тому мені коштувало приблизно 150 тис. грн.
Відповісти
Інформація неперевірена. На місці майстрині справу можна подати в суд за наклепи
Відповісти
А та манікюрниця хто така взагалі? Вона платить податки державі за свою "діяльність" ,вона зареєстрована як підприємець,вона має санепідемічну книжку?
Всякі спідозніци, тріперніци після школи пішли на курси ,місяць відівчились і рахують себе "МАЙСТЕР манікюру"
Відповісти