«Пільговики з багатодітних сімей пару зупинок можуть і пішки пройтись», - волинські перевізники

12
-6
«Пільговики з багатодітних сімей пару зупинок можуть і пішки пройтись», - волинські перевізники
У Нововолинську перевізники скаржаться, що не отримують доходів від своєї діяльності.

Про це пише "Буг".

Рішенням Нововолинської міськради від був скасований безоплатний проїзд в маршрутному таксі дітей з багатодітних сімей. Дану категорію пільговиків прирівняли до дітей шкільного віку і проїзд відтепер платний. Також рішенням закріпили кількість пільговиків пенсійного віку, їх може бути не більше 2-х на рейс.

Після прийняття рішення Нововолинською міською радою про обмеження пільг для деяких категорій населення загострилися суперечки між перевізниками та пасажирами.

Перевізники кажуть, що вже не зацікавлені в перевезенні громадян.

"Чи нам вернуть кошти за останні 15-ть років? Нам не платять, а ми возимо. Автобуси “доїжджають”, працюємо практично в нуль, навіть не має за що купити колеса. Такі пільговики, як діти з багатодітних сімей пару зупинок можуть і пішки пройтись – здоровіші будуть. А скільки було випадків, що провозили їх в нетверезому стані, в руках пиво і посвідчення", - кажуть підприємці.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо не вигідно возити "згортай" підприємство і здавай ліцензію
Відповісти
Не вiгодно возити безплатно
Відповісти
Морди вже в екран не влазять, порозпирало, животи висять, а їм все мало і мало... коли вже нажеруться???
Відповісти
правильно говорите, згортай .... і все
Відповісти
Учасникам бойових дій пільги лишити. Бо це дійсно -заслуженою
А у багатодітних - забрати.! Бо чим сімя з довох дітей відрізняється від сімї з трьох.?
Я Своїм дітя мушу давати гроші на проїзд. А ті чим кращі? народили - нехай думають як прокормити, а не надіються, що хтось їь шось винен.
Відповісти
От повністю з вами згідна.Підписуюсь під кожним словом.Своїх дітей треба утримувати батькам,а не всім,крім батьків,яким всі чомусь винні .
Відповісти
він то згорне а ти не йдеш на його місце тьільки балаболиш
Відповісти
у наше село вже давно не ходить автобус через таких балаболів
Відповісти
Що ж тим дятлам ніяк не дійде, що без нас, пасажирів, їхні маршрутки нах... нікому не треба!!!
Відповісти
ті що не платять також нікому не потрібні даже вам
Відповісти
міська рада перш чим приймати неправомірне рішення яке йде у супереч закону про пільгу що є вищим любого рішення мала б створити муніципальний рейс який би і носа втер перевізнику і зміг би ще й заробляти на себе а водія на зарплату в штат міської ради , а щоб грошей хватило то красти менше і пару заступників у водії перевести .Починати треба з себе , ато згортай не вигідно все вигідно якщо чесно
Відповісти
згоден починати треба з себе от і починай
Відповісти