Луцький активіст показав відео, на якому за ним стежить «Варта порядку»

18
3
Луцький активіст показав відео, на якому за ним стежить «Варта порядку»
Луцький активіст Олександр Дмитрук оприлюднив відео на якому за ним стежить "Варта порядку".

Допис він опублікував у "Фейсбуці".

Активіст зазначає, що відео можна співставити з записами, з яких чути як "вартівці" сперечаються між собою, оскільки він заплутував їх дворами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В СБУ оприлюднили записи телефонних розмов Олександра Тиводара

"Перше зняте відео мною про стеження за нами, в той же момент ідіот Демедюк кричить на підлеглих в білій шкоді октавії, щоб ті "п@здили" мене якщо я піді'їду, і вони йому розповідають в який саме двір я повертаю до "баби", можете перевірити, співставивши запис розмови Демедюка і підлеглих, де вони описують рух мого автомобіля і дуже кіпішують. Кіпіш був не марний, я вас знімав, ідіоти", - написав він.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На відео видно, що машина просто стоїть біля офіса. Все. Решта зі слів того Дмитрука.
Відповісти
Сашко напевно грибів об"ївся, і передивився фільмів про шпійонів.
Фантазія у нероби буйна. А розкажино звідки у тебе власна машина. Татко дав?
Відповісти
Я тоже хочу бути активістом...таким мордатим активістом...там же морда так, що вух не видно. Може пацани просто їздили і дивились за такою мордою, бо більше такої немає ні в кого....ржали))
Відповісти
Активіст - це не моя робота, моя робота те, що я підприємець, тому ці ботські закідони дуже смішні)
Відповісти
Дмитрук ти смішний.
Твоє відео це повна х....я, і коменти також.
Якщо ти бачив що за тобою стежать чому не звернувся у поліцію?
Хто тобі дав право викладати відеоматеріал у загальний доступ.
Якщо це єдоказова база - чому ти це викладаєш - ТИ ШКОДИШ СЛІДСТВУ.
Ти клоун а не підприємець. БАРИГА.
Відповісти
Звідки ви знаєте, чи я не звернувся в поліцію? )
Відповісти
Тому, що ти лабух...)))) смішний такий лабух
Відповісти
Тобіж написали, що ти шкодиш слідству.
Чи скільки тобі повторювати.
Займись чимосб корисним - піди попідмітай на гордіюк або волентером на кромберг, там вільні руки потрібні, може ще й схуднеш.
Відповісти
кому ти потрібний щоб за тобою слідити
Відповісти
Працівників СБУ прошу звернути увагу і з'ясувати чи мав право пан Олександр Дмитрук на відеозйомку транспортного засобу, це таке саме стеження ним за авто та незаконне накопичення інформації яку він передав до ЗМІ без вагомих на те причин
Відповісти
По ходу стежить сам Дмитрук!))
Відповісти
Параноїк... А білочки з дерев за тобою не слідкують ? :))))) Клоун.
Відповісти
Слідкували в першу чергу за АКТИВІСТОМ з мордою, потім, я точно це бачив, ще професійно "вели" бомжа біля Північного ринку...і бабу Зіну біля мого будинку оті шпійони тоже супроводжували і фотографували. Да-да! Просто слідкують за першими особами міста і області)))
Відповісти
Я думаю, перш ніж говорити про такі речі потрібно провести експертизу, а не в циганки на яйцях гадати. І ще в мене таке враження, що на темі стеження в Луцьку просто піаряться всякі "активісти". Це мені нагадую сцену з фільму "Королева бензоколонки" - Єто звонит Аноним......)))) Просто смішно.
Відповісти
Думаю, може і про себе написати щось подібне. Буду зіркою. Поганий піар - це теж піар.
Відповісти
Укроп бачу на коментарі ботів не поскупився)
Відповісти
За цукор і гречку візьмем Рейхстаг .
Відповісти
Демидюк - нармальний! Дмитрук - ваапщє, карочє, папін синок. Зря Рома тоді його волиною не шуганув.
Відповісти