В СБУ оприлюднили записи телефонних розмов Олександра Тиводара

24
-7
В СБУ оприлюднили записи телефонних розмов Олександра Тиводара
Служба безпеки України оприлюднила записи телефонних розмов керівника громадського формування «Варта порядку», в яких він дає вказівки стежити за депутатами від «Самопомочі».

Про це стало відомо 6 вересня під час брифінгу в обласному управлінні Служби безпеки України.

СЛУХАТИ ПЕРШУ ЧАСТИНУ ЗАПИСІВ РОЗМОВ "ВАРТИ ПОРЯДКУ"

СЛУХАТИ ДРУГУ ЧАСТИНУ ЗАПИСІВ РОЗМОВ "ВАРТИ ПОРЯДКУ"


СЛУХАТИ ТРЕТЮ ЧАСТИНУ ЗАПИСІВ РОЗМОВ "ВАРТИ ПОРЯДКУ"

Очільник обласного управління СБУ Юрій Фелонюк показав кілька записів розмов керівника громадського формування «Варта порядку» Олександра Тиводара. У цих розмовах Олександр Тиводар дає вказівки керівнику підрозділу «Варти порядку» Роману Демидюку стежити за нардепами від «Самопомочі» Єгором Соболєвим і Семеном Семенченком, коли ті перебували у Луцьку, а також за депутатом Луцькради Юлією Вусенко.

Також Тиводар давав вказівку купити «жучки», вбудовані у годинники і кулькові ручки.

Відзняті відео очільник «Варти порядку» просив передавати головному редактору видання «Під прицілом» Петрові Сосницькому та директору ТРК «Аверс» Наталії Московці.

"Це лише маленька частина матеріалів, яку ми можемо оприлюднити, тому що триває слідство", - пояснив Юрій Фелонюк.

Нагадаємо, 8 серпня правоохоронці затримали керівника «Варти порядку» Олександра Тиводара. В офісі громадського формування та у нього вдома правоохоронці знайшли засоби для стеження, завезені в Україну контрабандою.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
СБУ, Ви молодці!!! Так тримати! Нарешті те лайно УКРОПівське отримає по заслузі.
Відповісти
Хлопята з СБУ показали, хто є хто, за що їм хвала. Але цікаво, чим воно закінчиться? Чи не тим, чим закінчується усе? Мається на увазі, щоб з того пива не м вийшов квас. Якщо цей місцевий шерлок холмс зі своєю командою не понесе покарання, то просто буде багато сміху.
Відповісти
А що таке "Під прицілом" і хто такий сосницький? Що це за г****н. Вперше чую. Поясніть, хто знає? Буду вдячний.
Відповісти
Петя Сосницький - то при Башкаленку -голова обласної організації "Молоді регіони"...
Відповісти
Дякую. Я пригадав цього презерватива. В ОДА бігав в помічниках башкалєнка. Мразюка вищої гільдії.
Відповісти
Ну шо, фсьо? "Дослухався"?
Відповісти
він же сирота!!
Відповісти
передайте московці чекуню, вона в тій справі - профі, а тиводар і варта безпорядку обзезались по повній
Відповісти
Квиток зі Швейцарії здали назад в касу.
Відповісти
Бабушка, а чьо у тєбя такіє бальшиє уши? Чтоби лучше тєбя слишать, внучєнька... Я би мля цій бабушці-інваліду, ухі то би повідкручував!
Відповісти
цікаво, як вже волинські новини, під прицілом, тетяна тиводар і волянюк будуть відбілювати тиводара? тільки вони і постять все у фб
Відповісти
Ну і де ці записи????
Відповісти
А, тим часом, "хворий" Тиводар сам себе відбілює, лакує. З вовка перефарбовується в стриженого білого пуделя. Пише "трилогію" "Волинські новини". Вже дві "частини " цього лайна вийшли. Називається воно - "Я завжди поважав професіоналів". Не як трилогія Теодора Драйзера "Фінансист. Стоїк. Титан". Подивіться, хто не бачив. Так і лауреатом Нобелівки можна стати. Нехай Палиця поклопоче за ватажка власної армії, йому там ближче з Швейцарії до нобелівської комісії. Будемо мати не лише сищика, злодія і мерзотника, а й свого пісятєля.
Відповісти
московку даремно тоді (давно) на Хрінниківському водосховищі собакам не згодували. Везе ж суці! Тільки руку поламали. Це з тих, хто за 33 срібники в піхву щура впустить.
Відповісти
Тиводар. Олександр Тиводар.
Відповісти
Жду атвєтачьок від ВН і Аверсу. Аж інтєрєсно, їйбогу)
Відповісти
Ждем дєпєшу з Цюриха.
Відповісти
Ну, що обісрався, був авганець, підприємець, громадський діяч, мав повагу серед людей, тобі вірили, а виявився звичайним чмом, ой вибачте псом, псом Палиці, от як ти тепер своїм побратимам авганцям і атовцям в очі глянеш...???
Відповісти
Щось я відчуваю, що в Тиводара зараз ще 7 гіпертонічних кризів станеться, і того вже 14 разом буде...
Відповісти
Виявляється у Демидюка гланди вже до СБУ боліли.
Хриплинький такий...
Відповісти
В нього подпольна кличка Хріплий...)))
Відповісти
Значить так:
- ше один ЦУМ навпроти теперішнього шо з'єднані підземним кінотеатром- переходом
- два Спорт Лайфа у Маньках і Любешові з парковками на 300 автомобілів кожен
- 50 майданчиків для діток у Горохові
- всіх наркоманів Нововолинська на рік у Буковель
- і по 300 швейцаських франків за голос на користь Поліщука - мера.
Тоді Волиняни вас пробачать )
Відповісти
Логічним буде запитати, для чого СБ України такий піарний розголос матеріалів, здобутих оперативним шляхом, напередодні виборів? І головне, - що у цьому розголосі корисного для безпеки всього Народу України (а не окремої його частки-кланів політиків)? Хіба що, вартує очікувати нового політичного кандидата від СБУ... Тоді стає зрозумілим можлива мета розголосу матеріалів - подальше стравлення політичних сил Волині...
Відповісти
шо ти тут мелеш, укропівський прихвостень, людям докази пред'явили, а не вашу лапшу з аверса, людям нічого доказувати не потрібно, вони вже все і так зрозуміли хто є хто, так що не рви дупу, відбілюючи свого боса...
Відповісти