Луцька мерія каже, що хоче закрити смердючий завод

44
-1
Луцька мерія каже, що хоче закрити смердючий завод
В. о. луцького мера Ігор Поліщук прокоментував нестерпний запах, який розлетівся над містом.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"На жаль, робота і переговори з керівництвом заводу по виробництву біоетанолу не дають бажаних результатів. Хоч територія заводу і знаходиться на території сільських рад, ми вживаємо негайних заходів щодо припинення роботи заводу", - йдеться у повідомлення.

Нагадаємо, лучани обурені неприємним запахом у місті.

До слова причиною смороду, який поширюється Луцьком, є хімічна реакція, в яку вступають відходи від виробництва біоетанолу та нечистоти, що без дозволу вивозять на фільтраційні поля Гнідавського цукрового заводу.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
та нічого ви не зробите, одні розмови...
Відповісти
Цукор де купувати будеш "розумник"? :)))
Відповісти
Мало цукрових заводів на Волині?
Відповісти
А ну-но назви хоч один діючий? Залишився один діючий Гнідавський!!! Балабол!!!
Відповісти
Іваничі цукор, ще десь.. Хто сцука 3,14здить?
Відповісти
Чув дзвін... То поцікався спочатку мощностями і логістикою того заводу, а потім сам 3,14зди!!!
Відповісти
Ну ну. В кого там грошенят багато , щоб цукровий закрити. В кого там голосочок прорізався , щоб в людей роботу забрати. Га б..?

Відповісти
Я - проти закриття заводу, я про те - що влада тільки трендіти може, мера - немає... А "порошня" - тільки трендить, як і "приправа"...
Відповісти
гамно наш цукор
Відповісти
Добре, що вона ще чогось хоче. Шкода тільки, що нічого не може.
Відповісти
Легше всього взяти і закрити, на це багато розуму не треба! Завод скільки років працює і така проблема не виникала! То може вже почнене розум вмикати і хоч трохи думати своїми макитрами - то може це комусь треба?! Це робочі місця, виробництво цукру, останній завод на Волині!!! Ви не бачите що робиться?! Проблему треба вирішувати, забов'язати керівництво поремонтувати очисні споруди але не закривати! Ви що робите в країні взагалі? Не бачите звідки ноги того-всього ростуть???
Відповісти
на Волині - є інші цукроварні )))
Відповісти
Безтолковий "123" нічого не знає а лише скрізь на сайтах бреше!!!
Відповісти
цукєр, ти уважно прочитав статтю? мова йде про закриття цеху з виробництва біоетанолу, а не цукрового заводу. тільки його хер закриють, бо на його будівництво брали кредит 47 лямів
Відповісти
От тепере дивіться на цих горекерівників.І тут вони не винні скрізь шукають крайніх.От тепер думайте за кого голосувати
Відповісти
С......і робіть щось.А то бігає вискочка Смаль по Цукровому і всім байки розповідає.Дорвались до кормушкі то робіть щось.А то скоро Смаля в ті відстійникі по шию запхаєм
Відповісти
дивись щоб тебе не запхали, кого вибрали - того і маєте
Відповісти
чому наші діти мають це нюхати.З хати не можна вийти до обіду.От взяти всі ці нечистоти і вилити під хату Поліщуку.
Відповісти
Краще накормити його ними
Відповісти
А в чому питання, ідіть і зробіть. Але це - складніше ніж в інтернеті ляпнути )))
Відповісти
Як же легко наш нарід одурачити :) Цукровий стоїть, не працює, сезон збору цукрових буряків і роботи заводу не розпочато!!! Якщо хтось поруч присмоктався і щось там робить і всі стріли у сам завод - то інша справа і треба приймати міри! Мізками хоч інколи думайте!!!
Відповісти
вони не думають, майдануте покоління..
Відповісти
Ніхто нічого там не зробить бо цю смердючку Поліщукі і Смалі кришують
Відповісти
засрав Палиця Одесу засре і Луцьк
Відповісти
Вот вам и партия только засрать умеют, ещё в мэры прутся.....
Відповісти
Респект Волинь 24 що не трете коменгів.Волинські новини все звинувачують людей ніби вони брешуть щоб зачорнити нову владу
Відповісти
волинь 24 - просто належить до іншиї партії, от і все. Кожна жаба - своє болото хвалить
Відповісти
А ти з якого болота? Сереш всіх і вся і на всіх сайтах :)))
Відповісти
Нічого вони зробити не можуть.А при покійеому Романюку були таким розумними.Ніс пхали в кожну дирку.Хоча в той час не було такого смороду.Де ж той пройдисвіт аферист Була що розповідав як керувати.РОБИ ЩОСЬ ТИ Ж ПРИ ВЛАДІ ЧУДО ТЕПЕР.Вибачте на слові команда телепнів.Шибу переплюнули.А
Відповісти
Народ, нікого не хочу образити, ну ви хоч виясніть де цей біоетанол виробляють! Одні кажуть що цукровим смердить, інші що біоетанолом. Так ось біоетанол як раз і виробляють на цукровому заводі з відходів цукрового буряка
Відповісти
Там Смалю гроші мабуть платьять щоб він мовчав і заспокоюва мешканців.С...ти вибачте на слові
Відповісти
На території Гнідавського цукрового заводу відкрили ще одне підприємство "Біоетанол" (почитайте статути). З його спорудженням пішли "пахощі", бо у виробництві використовується сірчана кислота. Вона "рве" каналізаційні труби і спричиняє сморід. Власники заводу скидають відходи на поля фільтрації де з фекаліями все бродить. На спиртцех знайшли гроші, то хай знайдуть на фільтри. А не вони побудували і хай якось буде. Бабло косять тільки, подумаєш, якихось пару десятків тисяч людей труїться. Варто блокувати роботу "Біоетанолу" аж до його закриття.!!! Про Гнідавський цукровий завод мова не йде.
Відповісти
Оппозиционный русский журналист Сергей Лойко, который привел в
порядок на свои деньги территорию вокруг поселка, где он живет,
пишет озлобленной ватнице (ей это не понравилось.
— Я ваш засранный поселок вытащил из дерьма. У вас ни света ни воды
не было. Жили в гадюшнике. На помойке. Теперь живете, как люди. Мои
политические взгляды тут причем? Я не выступаю за войну, в отличии
от вас. Я с вашими детьми играю в футбол, учу их убирать мусор,
ухаживать за цветами и деревьями. С вами я вообще ни разу не
разговаривал. Даже не знаю, кто вы такая. Ни имени ни фамилии.
Десятки людей в поселке каждый день подходят ко мне и благодарят.
Не понятно, зачем писать ложь? Это вы и подобные вам «ватники»
ненавидите все хорошее. Для вас родина — это не чистые обочины, а
помойка и война со всеми… Я почистил лес, а вы ночью носите туда
хлам и мусор. Каждый день, я бегаю утром на зарядку 2 км до деревни
и обратно и собираю мусор на обочине в пакетик. Каждый день два
пакета мусора — бутылки, банки, фантики от конфет, обертки от
мороженного. Вы даже не замечаете чистоты. Помойка для вас дороже
всего.
Вы срете себе под ноги с удовольствием. Ваши дети на второй день
сломали лавки-качели. Убили камнями утят. Заплевали и замусорили
беседку, засрали окрестные кусты. Никто из вас им слова не скажет,
не заставит их убрать мусор за собой и не мусорить, потому что вы
сами такие. Вы всю жизнь прожили в дерьме, а теперь, когда другие
(Украина, Грузия) пытаются из этого дерьма вылезти, вы их тянете
туда силой. Вы неисправимы. Вы бесконечные ублюдочные шариковы.
Вы даже не народ. Вы хуже, потому что вы «лучшие люди народа». Чем
дальше, тем хуже. А чтобы оправдать для себя, почему вы живете в
говне, вы воюете со всеми. Ни хера больше не делаете… И не умеете…
А больно вам за «оба народа», так не голосуйте за войну. Что дал
вам ваш плюгавый царек кроме войны? Вы так доголосуетесь, что ваши
дети вырастут и помрут где-нибудь «на ростовском полигоне», не дай
Бог. И отстаньте от украинцев. Они никому не угрожают.
Они воюют за свою родину с вашими пизд@нутыми «добровольцами», с
вашими еб@нутыми мотороллами и гиви.
Відповісти
Часто можна почути від влади-от побудуємо у себе дома європу,тоді донбасс та крим самі попросяться в Україну. Дурня, яку мелють нібито розумні люди. Коли люди звикли жити в га...ні, то ніякий приклад іншого (заможного,чистого,спокійного) життя їх не переконає. Ну в генах у них так закладено.І тому є багато прикладів.
Відповісти
Коли стоїть питання життя та здоров"я сотень тисяч людей,то неважливо де, на території якої сільської чи районної ради, міста чи області розташоване джерело небезпеки. Повінні прийматись першочергові заходи по усуненню небезпеки! Паперові питанні залиште на потім-спасайте людей!
Відповісти
Кращий!
Відповісти
Мерія готова зїсти гамно в імя перемого на виборах
Відповісти
Хоч територія заводу і знаходиться на території сільських рад?????????????????????????????ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД Юридична адреса: 43022, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ранкова, 1 Фактична адреса: 43022, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ранкова, 1
Відповісти
Все минуле літо смерділо. Почитайте . Міська рада вирішувала питання з тим смородом ВСЕ МИНУЛЕ ЛІТО. А На цукровому ніякого ще заводу не було. Він відкрився в березні. І цукрови стояв влітку. Ну щось же смерділо. Ну що? Закриють цей завод, закриють цукровий, а смердіти буде і далі. Бо не вірю, що з цукрового до Вишкова, до Променя , до Центру і Відродження може доходити запах.
Відповісти
Завтра закриють! Проблема що будем робити з фекаліями з вересневого!
Відповісти
А що власники мовчать???А????
Відповісти
На Львівській вікно не можливо відкрити!!!Нехай кошти які вклали як хочеш відбивають лучан це не цікавить!Раніше треба було думати, що роблять,а як завжди зекономили і вкрали,а власникам всеодно,бо ми маємо бабло!!!Так і далі буде ваняти якщо той біоетанол не закрити! С-ки можна це терпіти???Чого лучани мають через пару людей які вирішили,що вони "наймудріші" терпіти цей жах?!
Відповісти
до чого тут цукор?
запах від нового заводу який знаходиться на території цукрового
Відповісти
до чого тут цукор?
запах від нового заводу який знаходиться на території гнідавського заводу
цей біоетанол переробляє мелясу (відходи від цукрового) на технічний спирт
власники найшли міліони доларів на новий спирт завод а на очисні споруди ні бо простіше дати хабаря а люди хай труяться бо цей завод викидає не лише неприємний запах але і шкідливі , канцерогені речовини такщо рак і інші захворювання будуть процвітати
Відповісти