--> Випили, поїли, втекли: луцький бар «Хмельницький» кинули на гроші. ФОТО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Випили, поїли, втекли: луцький бар «Хмельницький» кинули на гроші. ФОТО

15
-1
Випили, поїли, втекли: луцький бар «Хмельницький» кинули на гроші. ФОТО
У луцькому барі "Хмельницький" двоє чоловіків "наїли" на 750 гривень і втекли.

Інцидент трапився у п'ятницю, 23 лютого, - повідомляється на сторінці закладу у Фейсбуці.

"Ось ці дві недолюдини сьогодні навмисне покинули наш заклад не розрахувавшись", - йдеться у дописі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Бо держава в нас погана», - хлопець, який обікрав луцький бар «П’ятниця»

У листі для "Волинь24" представниця закладу Наталія зазначає, що двоє чоловіків відпочивали у барі протягом двох годин. Потім, скориставшись тим, що почалась обідня перерва і заходила велика кількість людей, накивали п'ятами.

Рахунок клієнтів склав 750 гривень.



Нагадаємо, подібний інцидент трапився у барі "П'ятниця" 19 лютого. Молоді люди зробили замовлення на велику суму й розрахувалися за нього сувенірними грошима. Їх вдалось знайти. Один із клієнтів навіть почав погрожувати арт-директору бару. Проте співвласник бару пробачив крадієві борг.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Заява і нехай копи беруть за дупу хитрих слимаків
Відповісти
Розраховуйте зразу як в їдальні.А то понтуєтесь "гості"!
Відповісти
і за що там 750 грн платити? не в голові не в другому місці.
Відповісти
Дійсно треба розраховувати після того як замовлення поставили на стіл, бо бидлоти вистачає
Відповісти
Якщо відразу покажуть рахунок, пропаде апетит, і клієнт відмовиться добирати асортимент, а так є шанси дозамовлення їжі, випивки, десерту і т.п.
Відповісти
Хай би краще пропав апетит,ніж працівники бару попали на 749гр.
Відповісти
За не законне виготовлення та продаж алкоголю - настоянка "Опанаса Хильбуля" має настати відповідальність!! ДФС у курсі?
Відповісти
Кому дорого, то їжте вдома
Відповісти
Це ж яке нахабство і зухвальство!!! Пили, їли, на перекури виходили, морозивом з Старим Таліном заїли... і на втьоки! це що з треба мати в голові?!
Відповісти
Це були ті самі ушльопки
Відповісти
Правильно зробили. У нас така традиція - держава курить людей, а люди державі і один одного. Вже покоління на тому виросли. А в базах своя чорна бухгалтерів. Так що на клієнтах збитки з лихвою перекриють. Так тримати !!!
Відповісти
Бог все бачить і зв гріхи прийдеться відповідати.
Відповісти
Нема чого такі ціни гнути.
Відповісти
проси меню наперед, а не потім,коли нажравшись починаєш бикувати.
Відповісти
Ну такі випадки обурюють. Але....Бувають і протилежні. На початку зими ми відпочивали у Чеверметто на 33-му. Розрахувалися. Все було добре. За 20-25 хвилин підійшла офіціантка і сказала, що ми не доплатили 1000грн. Були розборки, ситуацію врятувала лише те, що у одного з колег була картка на знижку в Чеверметтоі і ми нею скористалися при розрахунку. Ну як би порахували по скільки грн була знижка і від того вийшли на суму. Така сама фігня була і в Мелодії, де у нас була зустріч випускників в цьому році. От така фігня малята. Так що будьте пильними з офіціантами і барменами.
Відповісти