Як живе луцький пес Бім перевіряла ціла делегація з мерії. ФОТО

17
-1
Як живе луцький пес Бім перевіряла ціла делегація з мерії. ФОТО
Двоє заступників Луцького міського голови разом з директором комунального підприємства «Ласка» провідали пса Біма, який раніше жив у центрі міста.

Перевіряли, як живе пес у четвер, 14 грудня, - повідомили у прес-службі мерії.

Нагадаємо, пса Біма, який мешкав у Луцьку на вулиці Лесі Українки, забрали у КП «Ласка», бо на його поведінку неодноразово скаржилися люди.

Згодом, попри невдоволення частини містян, Біму знайшли господарів.

Навідались до пса перший заступник міського голови Григорій Недопад та заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор КП «Ласка» Богдана Новарчук.

Ознайомитись з умовами життя тварини посадовці вирішили нібито через «значний резонанс у соціальних мережах».

Костянтин Петрочук розповів, що прохання відловити пса надійшло у групу оперативного реагування “15-80”, тому мусили відреагувати на нього.

На думку заступників мера, тепер пес живе у гарних умовах.

Новий власник Біма Дмитро Мартинчук задоволений собакою. За його словами, тварина - хороша, добра. Він уже став улюбленцем в родині. Пес проживає разом із господарями у приватному будинку, де спокійно гуляє подвір'ям.
Теги: бім, тварини
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Усі собаки Луцька дякують Сталіну за щасливе життя і не хочуть ночувати в торгових центрах як собаки стамбула
Відповісти
Петрочук мабуть всі котлети Біма зїв))
Відповісти
Люди візьміть мене в сім'ю а то я здохну цієї зими з голоду і холоду. Буду гавкати на кого скажете.
Відповісти
люди де мої яйця?
Відповісти
коли вже пересажають цих скотів,які роблять з нас дурнів..... пенсіонери,інваліди ледь виживають,а ці скоти за собак переживають
Відповісти
якби я вмів говорити,я б цю дану і решту делегації послав на.уй
Відповісти
Нелюди відрізали яйця і приїхали в гості на фотосесію. Це Україна. Це чекає і вас усіх.
Відповісти
Бім пішов в політику піарить суку і щенят за тарілку баланди з укропу. Має велику собачу буду та 3 слугів. Так будуть жити усі собаки котрі служать інтересам партії. До Нового року усі волинські собаки будуть розселени по сім'ях. Голосуйте за Дану і її заступників собаководів
Відповісти
Добре людям живеться. З місячним заробітком більше 20 000 гривен щомісяно байдики бити? А без них "більшовики " обійдуться?

Відповісти
Бім став першим заступником міського голови
Відповісти
Більше немає роботи у заступників!!!!!
Відповісти
Вони тепер усі троє мої заступники
Відповісти
Це ще раз демонструє, що немає більш важливих справ у міській раді, це єдине питання яке потребує вирішення такими посадовцями вкінці року. Краще б подивитись скільки ще собак та й людей, які нікому не потрібних по вулицях Луцька бродить.
Відповісти
Це-робота з електоратом!
Відповісти
Бім заведи на виставку і в замок цих йолопів там вони усі троє і сімя твоїх рабів ніколи не були
Відповісти
На Різдвяні свята Бім з делегацією секретарів Луцької міської ради поїде в Стамбул відвідати своїх побратимів бомжів що ночують у торгових центрах щоб запросити в Україну де їм дадуть по собачій буді. Їм обіцяють віддати усі будинки в Ківерцях під собачі буди біженців.
Відповісти
ДЛЯ ЛЮДЕЙ УВАГИ НЕМАЄ А ДЛЯ СОБАКИ ТАКІ ЧИНОВНИКИ ТРАТЯТЬ НАШІ ГРОШІ.

Відповісти