Під польським консульством у Луцьку відбувся пікет. ФОТО

33
-7
Під польським консульством у Луцьку відбувся пікет. ФОТО
Під Генконсульством Республіки Польщі відбувся пікет, який організували свободівці.

Акцію протесту влаштували в середу, 31 травня.

Активісти вимагали звільненння з посади консула Вєслава Мазура, або наполягали на його вибаченні за сказані ним образливі слова про Степана Бандеру.

Пікетувальники висунули гасла "Наша земля - наші герої", "Геть польських шовіністів".

Протестувальники заявили, що як нація, яка себе поважає вони не хочуть щоб Польща диктувала їм як жити і кого любити.

Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук заявив про те, що хоче щоб поляки розуміли, що це російська агентура причетна до теракту в консульстві.

Консулу передали книги про Степана Бандеру.

Кшиштоф Савіцький подякував за те, що акція пройшла мирно.

Пікет закінчився виконанням Гімну України.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скільки за цирк платили?
Відповісти
а тобі, мавпі без роду-племені, платити треба ? тобі банана вистачить
Відповісти
І це стадо ще збирається в Європу? Та вас відгороджувати треба колючою проволкою, та стерилізувати щоб не плодились.
Відповісти
у тебе мізки вже стерилізовані
Відповісти
слухай дебіл..лижи дупу дальше своему бандері.........
Відповісти
у мене нема твоїх звичок
Відповісти
idy nahuj prydurok
Відповісти
жовті води забув , пілсудчику ? нагадаємо
Відповісти
za Wołyń odpowiecie!! Za zamordowanie 250 tysięcy naszych kobiet, dzieci i starców!!! Rezuny!!! Krew naszych dzieci niech spłynie na wasze dzieci!!!
Відповісти
Ще така партія йолупів існує.
Відповісти
ага, називається 222 йолопи. ти один з них
Відповісти
мазур буде мати можливість більш детально і неупереджено ознайомитись з діяльністю ОУН-УПА та з подіями на Волині у часи другої світової війни.
Відповісти
Вчіться писати новини делетанти
Відповісти
ти хоч деколи в словник заглядай
Відповісти
Задовбали оті геополітичні сусіди,кацапи з одного боку,ляхи з і ншого.Не подобається ,не страмляй носа.Ми в своіій краііні самі лад наведемо...
Відповісти
ще один рехформатор. їдь краще кудись в інше місце. там лад наводь
Відповісти
Людмила Димерська та Леонід Фінберґ звинуватили його (Дмитра Донцова – авт.) книжку «Націоналізм» (1926 р.) в повторенні думок Гітлера з «Mein Kampf» (L. Dymerskayaand L. Finberg. The «Willful» Nationalismof Dmytro Dontsov and his Followersin Today’s Ukraine// Antisemitismofthe Ukrainian Radical Nationalists: Ideologyand Policy. — Jerusalem, 1999. — P. 12.). Думаю, что пришло время выступить против против кощунствннного памятника в Бабьем Яру в связи с расстрелом оуновцев, которые о участвовали в Холокосте, занимались мародерством имущества расстрелянных (см. газету Хадашот №1, 2017) и т.п. Кто мог бы это поддержать? 28 ноября, 2016 Львівський історик Ярослав Грицак: “Декомунізація в Україні є нечесною. Ми засуджуємо радянський тоталітарний режим, але нічого не говоримо про націоналізм, який теж був тоталітарною ідеологією. Українські націоналісти мали причетність до геноциду проти єврейського та польського населення в роки Другої світової війни. І про це не треба забувати” https://tribuna.pl.ua/news/ne-bandera-ne-mazepa-yaroslav-gritsak-rozpoviv-hto-ob-yednuye-ukrayintsiv/;http://zik.ua/news/2016/12/01/yaroslav_grytsak_nazvav_imena_yaki_obiednuyut_ukraintsiv_tse_ne_bandera_1001439 «Ми повинні заявити, що багато хто з (ОУН) і (УПА) були вбивцями євреїв», - заявив порталу IzRus екс-голова правління «Яд Вашем» Іцхак Арад, який бився всю війну з нацистами і колабораціоністами в лісах Литви і Белоруссіі.- «організація українських націоналістів поширювала антисемітизм в своїй пропаганді. Її лідери заявляли, що в їх Україні не буде місця москалям, полякам і жидам ». Арад додав, що в рядах УПА, сформованої в 1943 році на базі воєнізованих підрозділів ОУН Бандери, складалися колишні українські поліцаї - учасники геноциду євреїв. Він нагадав, що навесні 1943-го ці працювали на німців поліцаї залишили свої пости і пішли в ліси за призовом ОУН. «УПА вбивала і єврейських утікачів з гетто, особливо на Волині». «Интересно также свидетельство Зыбачинской о том, что зимой 1942 года немцы активно прозводят аресты мельниковцев, в том числе людей, близких к Войновскому, за то,что они грабили имущество убитых евреев, вырывали золотые зубы у расстрелянных жертв Холокоста и переплаляли их.» (Хадашот, №1, 2017). От рук УПА ... погибло до 100 тыс. человек, из которых 80-90% - это мирное население.... (Хадашот, №7, 2015) http://versii.com/news/363278/
Відповісти
хай ті націоналісти цілують свого бандеру в дупу дальше...за таких як вони країна в повній жопі...купка дебілов...
Відповісти
та ні, це із-за камуняк, яких не депортували на зємлю обєтованную на ямал в 1992 році
Відповісти
ти б ще ярослава галана процитував. знайшов кгбістські джерела
Відповісти
Те стадо нациків тільки на поляка хавальник вміють розкривати? На тих мудаків що в Києві сидять і тарифами і цінами українців давлять та громадянською війною гроші з України викачують ( та ще й мабуть у свої кишені) нацики писок не розкривають??? На хрена ті клоуни дебілуваті свободівські кому здались..Поляк тих мудозвонів пошле і буде правий на 100 відсотків..
Відповісти
і давно ти з лісу виповзло , кацапський чоботолиз ? вали в країну моксель. там болотний газ безкоштовний
Відповісти
Для Міколи. Якщо тобі щось не подобається сраколиз ляшський, то пилуй в гейропу за асоціацію з котрою ти і такі дебіли як ти скакали і тут не відсвічуй ( правда гейропа тебе на х.. вертить.. але то таке.... зате як скакали)
Відповісти
bandera pidaras i wy wsie upowskie suki pidarasy
Відповісти
UKRAINSCY BANDYCI

FUCK UPA

Відповісти
POLISH LWÓW
Lwów Był jest i będzie Polskim miastem,

STOP OKUPACJI Polski przez UPA!
Відповісти
Чого Данильчук так розкабанів?
Відповісти
Jebane Banderowskie ścierwa.
Відповісти
Bohdan Staszynski pogromca psiego syna Bandery!!!Wieczna chwała !!!!
Відповісти
PIERDOLE CIĘ ,PIERDOLE CIĘ,PIERDOLE CIĘ UKRAIŃSKI PSIE!!!!!!
Відповісти
zawsze i wszędzie ukraińskie ścierwo jebane będzie
Відповісти
FUCK bandera FUCK upa
Відповісти
скасувати візи для українців
Відповісти