Гунчика найближчим часом замінять, – Гузь

37
5
Гунчика найближчим часом замінять, – Гузь
Народний депутат Ігор Гузь стверджує, що за його інформацією в Адміністрації Президента готують заміну голові Волинської обласної державної адміністрації Володимирові Гунчику.

Про це він заявив у неділю, 19 березня під час ефіру на Фейсбуці.

Гузь звинуватив Гунчика, що той «тримає кота в мішку» і не оприлюднює планів ремонту доріг у Волинській області.

"Він тримає кота в мішку. Приховує цю інформацію від всіх. Від громадськості, від народних депутатів. Якщо ви мене запитаєте, який план на цей рік по ремонту доріг в області - я не знаю. Не тому, що не хочу, а тому що ця інформація не є в відкритому доступі" - запевнив Гузь.

"І Гунчик пробує маніпулювати, підлаштовує цю ситуацію" - наголосив нардеп.

І додав:

"Ну, наскільки я знаю найближчим часом все-таки Адміністрація Президента прийме рішення про заміну Володимира Петровича, мого «ліпшого друга» в лапках на іншу кандидатуру… Я сподіваюся, вірю в те, що ситуація буде краща».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Йшов третій рік, з часу, як вперше, зі слів Гузя пролунала фраза "Гунчика скоро звільнять, в мене є інсайдерська інформація джерела в адміністрації президента"... Ігор ніколи не захоче стати губернатором будь-якої області, ібо тоді не буде кому кричати "Геть служака у відставку!". Вкус к побєдє пропаде...
Відповісти
Гунчика скоро замінять.А Гузя, любі друзі, як казав Ющенко, ви недооцінюєте.
Відповісти
Гунчика рано чи пізно замінять.
Скільки може то тривати?
Відповісти
Давно пора снимать этого клоуна.
Відповісти
Будь ласка, заберіть вже Гунчика і ко з тієї ОДА, вони там всілися і розвалюють те,що було напрацьовано багатьма роками.
Відповісти
Однозначно - вернути пана Володимира на автозавод
Відповісти
....А нарешті ощасливлять нашу Волинь і пришлють управителя з чужоі області ?
Відповісти
....А нарешті ощасливлять нашу Волинь і пришлють управителя з чужоі області ?
Відповісти
У Гузя параноя і черговий психічний припадок. Який йолоп його вибрав депутатом?
Займися чимось крім плавання іде третій рік.....
Відповісти
Заберіть того комуніста від нас.Будь ласка.Задрав вже.Гниємо тут.
Відповісти
Гузь має чітку та виважену позицію.Переконливо все розповів.Спокійно.
Відповісти
Олень під ніком Парасюк!
Стільки ,скільки округу зробив Ігор - не зробив ніхто з його попередників.
Це і субвенції, і брифінги, і все-все-все.
А хто того не бачить, то треба пройти обстеження в психоневролога.
Відповісти
Не знаю як там Гунчика, а от Гузя скоро в гузно копняками з Ради виштовхають. Запитання, що він зробив за каденцію в окрузі №19? Відповідь - розповсюджував "правдиву" інформацію про звільнення Гунчика! І - УСЕ?! Губошльоп!
Відповісти
ДЕБІЛ У ЛЮДЕЙ ЗАПИТАЙ НА ОКРУЗІ А ПОТІМ ПИШИ А ГУЗЬ МОЛОДЕЦЬ ПОБІЛЬШЕ ТАКИХ ДЕПУТАТІВ ТО МОЖЕ ЩОСЬ ЗМІНИЛОСЯБ НА КРАЩЕ А ТО ОДНІ ОЛІ ГАРХИ ВІД ВОЛИНІ СОЛОМ
Відповісти
Інформація не відповідає дійсності. Гузь - піздабол і базарна баба. Гунчик буде в кріслі доти, доки буде на банковій Порошенко. Ігорьок - ти піздабол. Ти не володієш предметом розмови і розпускаєш губу. А сам то ти що зробив? Оточив себе прес-службами, щоб тебе до хмар підняли? Де ти пукнеш, там ці служби памятний знак ставлять? Ми вже проходили це. А для відвідувачів сайту скажу: це наслідки того, коли людина з десятилітнім терміном безробіття сідає в крісло депутата і починає гадання на кавовій гущі просувати в "маси".
Відповісти
шо за фігура Гузь, що йому ніякий губернатор не до вподоби? Ще гріхи не відмолив за Клімчука (земля йому пухом), тепер за Гунчика взявся і що, так буде до безкінечності? Роль нардепа Гузя - ганяти губернаторів!!!! Він забув своє призначення - розробляти і приймати ЗАКОНИ для людей, бо вже скоро податки за повітря будем платити.
Відповісти
Дайте мені спокій.Я скоро піду.Дайте спокій Гузю -нехай працює.
Відповісти
Люди.ми втікли на роьоту в міськраду з ода. Бо гунчик-комуніст вже за...в. Не думає про людей.але вмкормстовує їх по повній.
Верніть ту область,яка була до гунчика
Відповісти
ГУЗ-ПНХ
Відповісти
Принциповий депутат.Респект!
Відповісти
ГУЗЬ - хороший депутат! навіщо писати такі речі, до кінця не вникаючи в ситуацію. Вивчи що робить людина, поріняй, а потім пиши текст, але на основі порівняльної компарактивістики. Зрештою, зробіть щось для свого під'їзду, двора, а потім починайте скавуліти про роботу інших.
Відповісти
Хоч хтось відкрито говорить про колуарні розмвои!
Бо Волиньпост - одне, Волинські новини - інше. А простим людям ніхто нічого не каже!
Дякую Вам, Ігоре!
Відповісти
От би в Луцьку був такий депутат!
Відповісти
Не дай БОГ!!!
Відповісти
Теперішній стан доріг в області далеко невтішний. Добре, що хоч Гузь взявся їх контролювати.
Відповісти
Гузь - Волинський депутат за якого не соромно виборцям. Працює дуже плідно на свому окрузі і завжди має чітку позицію яка співпадає з думкою народу. А Гунчик все робить що накаже Порох.
Відповісти
Гузь - Волинський депутат за якого не соромно виборцям. Працює дуже плідно на свому окрузі і завжди має чітку позицію яка співпадає з думкою народу. А Гунчик все робить що накаже Порох.
Відповісти
Гузь - Волинський депутат за якого не соромно виборцям. Працює дуже плідно на свому окрузі і завжди має чітку позицію яка співпадає з думкою народу. А Гунчик все робить що накаже Порох.
Відповісти
Депутат має право на свою думку щодо ситуації і ділиться нею з народом. Це ж добре! Всі інші нардепи, крім Гузя, різні кулуарні розмови до людей не доносять. А Гунчику давно пора на відпочинок. Нічого доброго від нього для Волині немає.
Відповісти
Лапін, звісно, патріот і красава, але Гузь на порядок потужніший.
Відповісти
Давно пора його гнати, зажерся той Гунчик ! нічого не робить...
Відповісти
Тут взагалі-то Гузь і про Вусенко :) Що - на автоматі "працюється" ботам? :)))
Відповісти
Відкритість - це те, чому має навчитися кожен посадовець. І хто б що не казав, але для того, аби систематично виходити в прямий ефір і висловлювати свою позицію відкрито, потрібна сміливість і впевненість у тому, що тобі немає чого приховувати. А ховатися за вигаданими ніками - коментатори мастаки. А реально що зробили для інших? Тож майте сміливість не лише критикувати, а й показати хороший приклад ВЛАСНИХ справ на благо людей. Успіхів, Ігоре, у здійсненні задумів.
Відповісти
Як згадаю галас Гузя: "...ой спасайте, б'ють, журналісти допоможіть..." Після того, щоб він не робив, ганьба Гузю!!! О-то такими методами і став депутатом! :)))
Відповісти
Ага! про Гузя і Підгузники, та ще багато чого, зараз і перерахувати важко... От і пішов на округ, в якому ще його не знали, вдає бурну дєятєльность, а люди ведуться, там же ще ніхто з депутатів так не пахав, відбілюючи свої гріхи...
Відповісти
гунчик кругом пусте місце,крім вкрасти.Ця плісень не терпить розумніших за себе любимого.Однотурови й тільки таких призначає.
Відповісти
ГузеБоти Бокоч і Ко. тільки і вміють лайки скрізь свому "патрону" ставити, більше ні на що не здатні, ну так на зарплаті у Гузя, за це і отримуються! :))) Позорисько :)))
Відповісти