Програма фестивалю Княжий-2021

0
2
Програма фестивалю Княжий-2021
Вже цими вихідними, після річної перерви через карантин, відбудеться фестиваль Княжий. Фест триватиме два дні – 21 та 22 серпня.

Цьогоріч Княжий відбувається завдяки підтримці Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму та в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони». Також підтримує фестиваль Володимир-Волинська громада.

Субота, 21 серпня
Денна сцена

13:00-14:00 - (Площа Героїв Володимира) – Збір та театральна хода до території святкування фестивалю «Княжий»
14:00 – (Денна сцена фестивалю) - Відкриття фестивалю
14:30-15:30 – Лицарський турнір від клубу «Айна Бера»
15:30-16:30 – Етнотанці і майстер клас з танцю від клубу історичної реконструкції «Лемберг»
16:30-17:00 - Оповідки Стародавнього Володимира з Світланою Федосєєвою (неподалік сцени)
17:00-17:40 – виступ лірника Андрія Ляшука
17:40-18:00 – етно-Ансамбль «Секвенція»

Дитяче князівство

Зона казок:
14:00-18:00 - Лялькове дійство у жанрі вуличного театру
Зона майстер-класів:
14:00-15:00 - дитячий аквагрим
15:00-16:00 – дитячі шаржі
16:00-17:00 – цікаві експерименти
17:00 – 18:00 - ліплення "Волинський ліс"
18:00 – 19:00 - забуті ігри "цюці-бабки"
Зона народного мистецтва:
15:00-18:00 - майстер-класи гри на народних музичних інструментах
Зона художників:
14:00-16:00 - Створення коміксу "Пригоди князівни та королевича"
Зона техніки:
14:00-18:00 - змагання роботів, складання та програмування цікавих механізмів,
машин, які рухаються без елементів живлення
Зона настільних ігор:
14:00-16:00 - квести, клуб юних читачів
16:00-19:00 - настільні ігри
Зона князівн та княжичів:
14:00-15:00 - англійська мова РЦ "Діалог"
15:00-16:00 - захоплююча математика "SMARTUM"
16:00-17:00 - польська мова РЦ "Діалог"
17:00-19:00- квест-ігри для сім’ї
Зона зі смачненькими українськими словами
14:00-19:00 - У нас ти можеш дізнатися чи пригадати, що таке “напучувати”,
“ґзитися”, “ґалаґан”. Знайомі слова? Ріднитимуть у формі гри з цікавою українською!

Гутірки (Креативна галявин в парку «Слов’янський»)

13:00 - блогерка та бізнес-вумен Ірина Зінкевич
14:00 - дослідниця історії Роксолани Олександра Шутко
15:00 – керівник туристичного клубу ANTAR, фахівець з пішохідного туризму
Тарас Сиротюк
16:00 – лірник Андрій Ляшук
17:00 – автор книги «Карателі» Влад Якушев

Музична вечірня сцена (18:50 – 00:00)

18:50 – 19:30 - Johnny Rides
19:45 – 20:25 - Каtana
20:40 – 21:30 - Цвях
21:45 – 22:45 - Карна
23:00 – 24:00 - Мотор'Ролла

Нічна програма:

00:00 – фаєр-шоу
00:30 – ватра

Неділя, 22 серпня
Денна сцена

14:00-14:20 – Театральні виступи
14:20-15:30 – Лицарський турнір від клубу «Айна Бера»
15:30-15:45 – Олександр Лященко, гра на дудуці
15:45-16:05 - Оповідки Стародавнього Володимира ( неподалік сцени)
15:30-16:00 – Андрій Сілецький, кобзар
16:00-17:00 – Дует «Було б добре project»
17:00 -18:00 - Етно-показ від «Creative Studio»

Дитяче князівство

Зона казок:
14:00-18:00 - Вистава "Бичок смоляний бочок" та українські народні ігри
Зона майстер-класів:
14:00-15:00 - Майстер-клас з миловаріння
15:00-16:00 – виготовлення пташечки з ниток
16:00-18:00 – виготовлення ляльки-мотанки
18:00 – 19:00 - виготовлення виробу у техніці стрінг-арт
Зона народного мистецтва:
15:00-18:00 - майстер-класи гри на народних музичних інструментах
Зона художників:
14:00-19:00 - розфарбовування замку
Зона техніки:
14:00-18:00 - змагання роботів, складання та програмування цікавих механізмів,
машини, які рухаються без елементів живлення
Зона настільних ігор:
14:00-16:00 - квести, клуб юних читачів
16:00-19:00 - настільні ігри
Зона князівн та княжичів:
14:00-15:00 - англійська мова РЦ "Діалог"
15:00-16:00 - захоплююча математика "SMARTUM"
16:00-17:00 - польська мова РЦ "Діалог"
17:00-19:00- цікаві ігри у "SMARTUM"
Зона зі смачненькими українськими словами
14:00-19:00 - для всіх, хто хоче наповнити себе радістю і щонайменше на рік
зарядитись енергією — час простувати, прошкувати і чеберяти до нас, у дитяче
князівство намет "Смачна українська"

Гутірки (Креативна галявин в парку «Слов’янський»)

13:00 – маркетолог Ірина Новосад, яка презентує проект нового житлового
комплексу у Володимирі
14:00 – письменниця Дзвінка-Торохтушко (Любов Буряк)
15:00 – лідер гурту Чумацький Шлях, вокаліст і автор текстів Сергій Строян
16:00 – близнючки-блогерки Ірина та Катя манецькі
17:00 – голова оргкомітету фестивалю «Княжий» Ігор Гузь

Музична вечірня сцена (18:50 – 00:00)

19:00 – 19:35
- Kleft
19:50 – 20:25 - Etnaterra
20:40 – 21:30 - Toloka
21:45 – 22:45 - Чумацький шлях
23:00 – 24:00 - аlyona аlyona

Нічна програма:
00:00 – ватра

Унікальні локації на фестивалі «Княжий» 2021, які діють постійно

Фудкорт – територія фестивалю
Пленер різьбярів - вали городища у Володимирі
Сплав річкою Лугою на пакрафтах – територія фестивалю, пляж в парку «Княжий»
Наметове містечко – територія фестивалю
Стрільба з лука – територія фестивалю
Битви на мечах
Майстер-класи

ВІДЕО: https://www.facebook.com/watch/?v=1226207141175173











Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2021. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».