В уряді розповіли, скільки українські підприємці отримали в межах програми пільгових кредитів «5-7-9»

0
-4
В уряді розповіли, скільки українські підприємці отримали в межах програми пільгових кредитів «5-7-9»
З початку існування програми фінансової державної підтримки мікро- та малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» українські підприємці отримали понад 20,2 мільярда гривень.

Повідомляє Громадське.

Так, в межах програми банки видали 8630 позик. З загальної суми 11,8 мільярда гривень видали в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 3,7 мільярда — на капітальні інвестиції, а також 4,6 мільярда — в якості антикризових кредитів.

Лише за останній тиждень уповноважені банки видали 200 кредитів на понад 523 мільйона гривень. Станом на 8 лютого із програмою співпрацюють уже 25 банків.

Що відомо про цю програму?

Вона стартувала з 1 лютого 2020 року. Її створили для широкої підтримки проєктів українських мікро- та малих підприємств. Надання трьох можливих ставок — 5%, 7% або 9% — за кредитами залежить від розміру бізнесу та терміну його діяльності. Додатково ставка кредитування може знижуватися на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.

Раніше уряд планував видавати кредити під 5-7-9% річних лише українцям, які створюють новий бізнес. Однак програму розширили і на тих підприємців, які постраждали від кризи та карантину.

У межах оновленої програми позику під низький відсоток (5-7-9%) банки видають малому бізнесу для виплати зарплат, поповнення обігових коштів або ж рефінансування вже наявних банківських позик.

Щоб отримати цей пільговий кредит від держави в період карантину, підприємцю потрібно зберегти щонайменше 80% робочих місць.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні