Луцька фотографка обіцяє надсилати в поліцію фото людей, які порушують карантин

29
-25
Луцька фотографка обіцяє надсилати в поліцію фото людей, які порушують карантин
Фотографка з луцька Ольга Шевчук написала пост про тих, хто не дотримується правил карантину.

Пост Ольга розмістила на своїй сторінці у фейсбуці.

Лучанка пообіцяла, що фотографуватиме і відсилатиме вчителям та поліції знімки дітей, які виходять на вулицю. Оскільки ті, як зазначає Ольга, є переносниками вірусів. Вона також додала, що агресивно налаштована до тих, хто не дотримується карантинних вимог.

«За ці тижні карантину я намагалась транслювати позитив, але в мене зараз просто агресія!!!

Я щиро ОБІЦЯЮ, що буду коментувати ваші прогулянки в ліс поганими коментами!!!, БО (при виході і вході з під'їздів ви переносите віруси)!!!
А гуляти можна і на БАЛКОНІ!!!!

ОБІЦЯЮ, що Ваші пости про недоцільність масок буду коментувати поганими коментами!!!, БО (Весь світ їх носить і береже себе, а особливо усі з МОЗу і т.д.)!!!
ОБІЦЯЮ, що ваших дітей на вулиці буду фотографувати на телефон і відсилати фото вчителям і в поліцію!!!, БО діти є переносниками вірусів у під'їзді, ліфті і т.д. (ГПЗ – одумайтесь!!!).
ОБІЦЯЮ агресію стосовно всіх хто не буде дотримуватись КАРАНТИННИХ умов!!!

Досить дуріти, просто спокійно забезпечте свій захист і захист ІНШИХ від ВАС!!!
Якщо Вам пофіг на своє життя – ви просто Зобов'язані не наражати на небезпеку інших!!!

Кому не подобається – можете відфрендитись!!!

Підтримуєте – можна і репостити...», – пише у дописі.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-25

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тому і така "сердита реакція" бо сидить тупо в чотирьох стінах і повільно втрачає здоровий глузд.
Відповісти
А Ви задоволений?Вони вештаються а нам продовжують карантин!!!Штрафи повинні бути як в Польщі то буде порядок
Відповісти
А фотографувати "підпільно" людей ,це вторгнення в приватне життя особистості.Так роблять "папараці" а не фотографи!
Відповісти
Перше - судячи з коментарів - порадувало, що нормальних людей в рази більше, ніж безтолкових. Тільки як нам об‘єднатися? Друге - постанова кабміну постановою, але є юр. визначення надзв. ситуації/стану. Поки що у нас - ситуація. І згідно Конституції - дії поліцаїв з 6 го числа є неконституційними. Як їх «посилати», щоб відчепилися?
Відповісти
Тітко - сходіть в Струмівку, Г-Полнку, Липини, Жидичин - будь-яке село та допоможіть комусь города скопати. У Вас занадто багато вільного часу та нездорова екзальтованість. Випустіть пару! А за зйомки осіб без їх на то згоди є «стаття». А можуть і просто телефончик конфіскувати та в ломбард сплавити - як повезе. Не одна Ви дурні зі ЗМІ набралася - є і інші з «промитими» мізками
Відповісти
Для "розумовоздібних"
Фіксація правопорушення не є вторгненням в "приватне життя". Коли вилазиш посеред вулиці срати і це сфотографуують, то це "приватне" лайно, чи комунальщикам його прибирати?
То чому "комунальний заклад" має тебе лікувати в разі зараження, це-ж "приВАТНЕ життя". (що ще ходячі шлунки називають "приватним життям"?)
Приватне, це коли не торкаються іншого життя, а тут торкаються двері підїздіві магазинів, кнопки ліфтів..
Діти і такі самі "розумні" лізуть на голову в магазинах, чи дмухають в зад..
Відповісти
Я бачу - досвід з ср@ння в тебе чималий.
Відповісти
Крім того щоб сернути ще в тебе аргументи є?
Відповісти
для тебе - тільки "галоперидол"
Відповісти
Маєш фотографувати - фотографуй без цього пафосу. Так пох на твою агресію, аж незручно
Відповісти
яка різниця, що і куди буде постити ця жінка?
Відповісти
Сиди, дитино, дома на печі, їж пироги і бережись від коронавіруса. Більше буде користі.
Відповісти
Молодець!!!!підтримую!!!
Відповісти
Не сьогодні - завтра карантин скасують. Як ця стукачка житиме між людьми?
Відповісти
"Дурень думкою багатіє.. "
Не дарма така приказка існує, поговорим про "незабаром скасують" в червні.. (знати б де той "бар" за яким "скасують")
Відповісти
в армії про таких кажуть: дурак с инициативой
Відповісти
Яка то фотографка? Подивіться на її роботи, ні композиції кадра, ні кольору, якась дилетантка, ще й бездітна, скоріш за все.
Відповісти
Чого накинулись на дівчину?Ви краще оброзуміть тих хто вештається без причини.Чим довше вони гуляють тим довше ми з вами будемо сидіти на карантині!!!!!! Поки не почнуть штрафувати як в Європі(на 500євро)ми з того лайна не вийдем.Правлячим верхам наше сидіння вигідне!
Відповісти
Статтею 307 п. 1 ЦКУ зазначається, що будь-яка зйомка має бути погоджена із людиною, яку знімають. В уряді запевняють, що гуляти навколо будинку можна. Також гуляти з дітьми можна. Не можна заходити на дитячі майданчики. Це роз'яснення нововведень, щодо обмежень у суботу оприлюднив уряд!!!
Відповісти
Кому ті твої фотки потрібні разом з тобою,люди як переміщались так і будуть переміщатись,,і кожа людина захищається як може на сьогоднішній день,сховайся.
Відповісти
Фоткай собачників, які вже загадили двори, а краще Фоткай себе, піднімеш своє его!
Відповісти
Любой фотограф имеет право быть бывшим фотографом, не мешайте человеку добиваться своей цели!!!
Відповісти
Сиди вдома, законослухняна пані, а не лазатиме карантин порушуючи!
Відповісти
Істеричка просто. Коли люди викуплять що вірус буде у всіх. Карантин не для того щоб всі не заразилися, а для того щоб зменшити наплив хворих на певний відлік часу. Ви читайте перевірені джерела, а краще вчіть англійську й нормальну інформацію отримуйте. Нікого не лякаю, просто сприйміть реальність. Отакі люди як ця жінка, перша в магазині купляє сто рулонів бумаги і гречку...
Відповісти
Пані не порушуйте карантин.А стукачів не любить ніхто.Не випендрюйтесь.
Відповісти
вона буде вештатися вулицями та фотографувати? тобто як сама каже - буде створювати небезпеку для оточуючих, а ще така агресивна. Чого завгодно можна очікувати. Може й кидатися почне. Вірус як завжди приводить до загострення проблем. Краще б до психіатора звернулась, там певно зараз й черг нема.
А щодо карантину, то краще б тих хто повернувся з закордону краще перевіряли, та карантинили, а то вони то по церквам (певно гріхи замолювати), то по родичах з медичних установ бігають.
Відповісти
я тобі ту камеру вмонтую в око, будеш волинським термінатором....
Відповісти
З допомогою такого шизофренічного стада під улюлюкання "свідомих громадян" нас дружно заганяють в рабство. Такі "фотографки" готові були вбити перших пасажирів, що прилетіли з-за кордону і були відправлені в Санжари, такі ж "фотографки" з піною у рота будуть кричати "Ура", коли зловлять якусь бабусю з села, що хотіла продати картоплі і купити хліба, і впаяють їй 17000 штрафу. Виродки нації, більше слів немає.
Відповісти
Я бачу ви самі порушуєте карантин, коли будете ходити по вулиці і фотографувати. Якщо не маєте чим зайнятись, то краще дослідіть інформацію як передається коронавірус. Рекомендую вам подивитись доктора Комаровського
Відповісти