Луцькі муніципали показали «красу» Центрального ринку. ФОТО

9
1
Луцькі муніципали показали «красу» Центрального ринку. ФОТО
На сторінці муніципальної варти опублікували світлини Старого ринку у Луцьку.

Фото виклалали на сторіці департаменту у фейсбуці.

На фото видно, як біля контейнерів поскладали безліч сміття.

"Європейський центральний ринок! Продовження 18.02.2020", - йдеться у дописі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ох які "глазасті" ,у всі шпарини заглянули!А "красу" припаркованих на тротуарах автомобілів ,які вже почали калічити пішоходів в пішохідних зонах ви чомусь не бачите?Може вам до окуліста звернутися щоб не було такого кривобого реагування на порушення порядку!!!
Відповісти
Так на «варшавці» така ж ситуація, а подекуди ще гірша. Давайте той ринок теж на цукровий перенесемо
Відповісти
і його перенесуть - не сумнівайтесь
Відповісти
Брехло, ти давно видно не був на Варшавському ринку. Контейнери в чудовому стані і завжди чисто (крім частини де овочі і фрукти і то там кожен день прибирають). Не варто свалку біля замку захищати за чийсь рахунок. Тільки ще більше недругів найдете серед лучан
Відповісти
Показали як хрен... Працює підприємство«Луцькспецкомунтранс» по вивезенню відходів,і як працюють прибиральники на ринку.
Відповісти
ЧУДОВО! То може б міська влада, чи підконтрольне їй КП Луцькі ринки мали б забезпечити достатню кількість контейнерів та своєчасний вивіз сміття?
Відповісти
А хіба, прибиранням сміття на цьому ринку не займається один із співвласників того нового???
То можливо, це конфлікт інтересів???
Відповісти
Всі знають що з Старим Ринком всі контракти розірвані, а робочі місця переміщено на Новий ринок. Вивіз сміття, електропостачання, водопостачання- це все лежить на плечах людей, які осталися там жити.
Відповісти
Сміття потрібно прибрати і тому числі контейнери.
Відповісти