--> Волиняни здобули чимало медалей на Чемпіонаті країни з дзюдо | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Волиняни здобули чимало медалей на Чемпіонаті країни з дзюдо

0
-5
Спортсмени з Волині завоювали чимало медалей на Чемпіонаті України з дзюдо серед молоді до 23 років.

Про це розповів директор Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич.

У вівторок, 19 лютого у Сумському легкоатлетичному манежі, відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. 286 спортсменів з 22 регіонів (крім Вінницької, Тернопільської та Чернівецької областей) взяли участь у змаганнях.

"Рівень змагань досить високий. Серед учасників — чемпіони та призери Європи", — говорить Віталій Суліма, суддя міжнародної категорії.

Волинську область представили 10 спортсменів, які завоювали 2 золоті медалі, 1 срібну, 2 бронзові, також маємо 1 п’яте місце, 2 сьомих та 1 дев’яте.

"В рейтингу ж маємо 2 місце серед жінок та 3 загальнокомандне місце!!! Чудовий результат, ми пишаємось нашими спортсменами!" - зазначив Віталій Терешкевич.