У Луцьку «євробляхарі» проводять віче. ФОТО

10
6
У Луцьку «євробляхарі» проводять віче. ФОТО
У Луцьку розпочалось віче проти нового закону щодо розмитнення автомобілів із європейською реєстрацією.

Почався захід близько 12.00 у неділю, 11 листопада, на Театральному майдані Луцька.

До початку віче зібралося кілька десятків лучан.

Станом на 12.30 на заході немає офіційних представників влади чи депутатів.

Нагадаємо, увечері 8 листопада "євробляхарі" влаштували протестний автопробіг.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тож завозьте свій мотлох! Розмитнюйте! І все буде гут! Чи ви боїтесь шо не матимете гроші заправитись і резину на зимову поміняти!
Відповісти
Купка лінивих биків)
Відповісти
до чого тут євробляхари. в мене авто на розмитнене але Я хочу шоб розмитнення коштувало як і в європі!!! шо б мої діти могли спокійно придбати собі авто і розмитнити його без всяких (афер і решал)
Відповісти
Два десятка лоботрясів.По вигляду видно,що "бідують".Що палити зібрались і де?Ви хотіли Закон,вам прийняли.Що ще захотілось?Дешевого пального і відміну ПДР.
Відповісти
Скоро домітингуєтеся,Що зроблять страховку від 500 євро на рік...як у європі..А ще,екологічний збір...задрали.іди і розмитни вже нарешті свого корча!то ж дозволили.
Відповісти
Зібралися водії декількох литовських фірм і вимагають щось від українців.
Відповісти
в мене самого скудо 2010року на укр номерах з грузового в пасажир переробляний,рік назад дав я за нього 11 тис.доларів в той час як мій колега з голандії пригнав чистого пасажира віваро розмитнив в польщі і поставив на облік і вишло в нього рази дешевше. до чого я веду що в нас за дорого розмитнення а ці коментарі пишуть ті хто їздять на пасатах і трусяться за них і жаба душить що можна взяти нормальне авто за адекватні гроші.а не пасат 95 року за 4 тис дол.
Відповісти
Що в газеті віче пише?
Відповісти
Усі ці "мітинги", "протести", "віче" "бляхарів" є нічим іншим, як свідченням безсилля держави і відсутності в ній елементарного порядку. У жодній державі їздити на іноземних номерах не дозволено, бо це небезпечного для кожного з нас. Не можеш за існуючими правилами придбати машину - ходи пішки і користуйся громадським транспортом. Крапка!
Відповісти
Шановно редакціє!
Ви або окуляри видавайте своїм кореспондентам, або фото депутатів та представників влади.
Відповісти