«Волинь» – «Авангард»: перемога знову у лучан. ВІДЕО

1
3
У матчі 4-го туру Першої ліги Чемпіонату України луцька "Волинь" перемогла краматорський "Авангард" із рахунком 0-1.

Гра відбувалася на стадіоні "Прапор" у Краматорську 10 серпня, повідомляє UA-Футбол.

З перших хвилин ініціативою заволоділи гості, які намагалися зіграти ширше і активно використовували фланги. Кожанов і Цюпа змінювали позиції, в якості диспетчера активно працював Хагназарі. Але перший небезпечний удар завдав Олег Герасим'юк, який приклався здалеку. У відповідь господарі створили свій напівмомент, але удару головою не вистачило сили і точності.

Підвів партнерів по команді Роман Мірошник. Захисник "Авангарду" явно не встигав за Кожановим, що змусило його спершу заробити "гірчичник", а через деякий час і взагалі піти на повторне попередження. Саме з цього штрафного капітан "хрестоносців" відкрив рахунок, продовживши свою результативну серію до чотирьох поєдинків.

Вимушена заміна Косевича оперативних плодів не дала, моменти продовжили виникати біля воріт Денчука. Але до перерви рахунок залишився без змін, хоча вихід на побачення з голкіпером у виконанні Кожанова вже точно можна називати стовідсотково гольовим.

Олег Бараннік, що вийшов на заміну, став автором найнебезпечнішого моменту в другому таймі.

Показово, що створили його господарі — колишній півзахисник "Ворскли" пробивав зі штрафного, але голкіпер витягнув м'яч з-під поперечини.

Складалося враження, що команди як мінімум грають у рівних складах. Апогеєм став момент все того ж Баранніка на передостанній хвилині. Але голкіпер "Волині", витягнувшись у струнку, врятував свою команду від пропущеного м'яча.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Волинь» обіграла «Металіста». ВІДЕО

У дуже важкій боротьбі, незважаючи на чисельну перевагу, команда Андрія Тлумака продовжує "суху" серію разом із перемогами.

Нагадаємо, минулого разу луцька "Волинь" отримала перемогу в матчі третього туру Першої ліги проти "Агробізнесу". Гра відбувалася у Волочиську.

Краматорськ. Стадіон: "Прапор"

"Авангард" (Краматорськ) - "Волинь" (Луцьк) 0:1

Голи: Кожанов 35

"Авангард": Денчук, Полюлях (Гранкін 71), Лобов, Ємець, Шершень, Задерецький (Бараннік 60), Воробей, Демченко (Кірієнко 62), Іващенко (Сеницький 36), Моїсеєнко (Нечипоренко 65), Мірошник

"Волинь": Когут, Курко, Цюпа, Козьбан (Карпенко 76), Неплях, Петько, Кожанов (Кравченко 70), Хагназарі (Коробка 46), Герасим'юк, Горопевшек, Сімінін

Попередження: Мірошник 19, Сеницький 81 - Горопевшек 30, Коробка 64

Вилучення: Мірошник 33 (друга жовта)