Як волиняни рятують від голоду і холоду лелек

1
6
Як волиняни рятують від голоду і холоду лелек
Небайдужі волиняни за допомогою соцмереж об'єднуються у справі порятунку від голоду і холоду лелечих зграй.

Світлини із замерзлими птахами в засніжених полях об’єднали людей по всій країні під одним гаслом – врятувати птахів, - пише Район.Рожище. ​

Так, у Рожищі активну кампанію з порятунку лелек розгорнула волонтерка Наталія Кротюк. Заручившись підтримкою місцевих жителів, шукає місця локацій бузьків та закликає рожищан не бути байдужими й допомогти птахам.

Підтримку знайшла й у Рожищенській міській раді в особі міського голови В'ячеслава Поліщука, який пообіцяв допомогти у хорошій справі.

«Вчора, 22 березня, з бійцем АТО Віктором Клімуком об'їхали Рожище в радіусі 10 км. Знайшли лише в Носачевичах чотири лелеки. Їх уже годують місцеві жителі за ініціативи односельця Петра Панасюка. Велика подяка йому та громаді! Солому мають, корм, рибу мають. Фото лелек не вдалося зробити, бо вони зранку полетіли до лісу. Водойми навколишніх сіл пусті», - розповідає Наталія Кротюк.

23 березня поблизу залізничного мосту рожищанин Віктор Клімук побачив лелечу зграю.

Реакція не забарилася. Наталія Кротюк, заручившись підтримкою працівників міської ради на чолі із заступником міського голови Олександром Крушевським та робітниками КП «Дільниця благоустрою» Михайлом та Василем, вирушили на допомогу птахам. На жаль, птахів на місці не було.

Але поки розчищали сніг та стелили солому у небі побачили пару лелек. Отже, праця виявилася не марною.

Наталія Кротюк дякує волонтерам із Луцька Наталії Старко, Тетяні Литвинюк та Олегу Русіну за привезену рибу та всім небайдужим, хто долучився до благородної справи.

«Ми будемо навідуватися на це місце та приносити їжу. Маємо сподівання, що завдяки спільним зусиллям лелеки будуть врятовані від негоди, - каже Наталія. - На жаль, лелеки не завжди такі мудрі, як ми думаємо, і бажання прилетіти швидше додому та зайняти своє гніздо призводить до того, що вони потрапляють у такі несприятливі обставини, як сьогодні та наступні кілька днів! Також не забуваймо підгодовувати у ці дні ще й дрібних горобиних птахів: синиць, зеленяків, зябликів, дроздів тощо! Допоможімо разом птахам пережити ці екстремальні для них дні».

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дякувати богу, люди ще не перевелися. Дай вам бог здоров'я за хороші справи.
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні