Скандал у Луцьку: на пішохідній вулиці спиляли здорові дерева

13
-5
Скандал у Луцьку: на пішохідній вулиці спиляли здорові дерева
У Луцьку на центральній вулиці Лесі Українки спиляли три липи, які росли біля ресторану "Театральний".

Про це йдеться у сюжеті «12 каналу».

Підприємець-ресторатор неодноразово хотів їх зрізати. Його підтримали і вуличні продавчині, котрі торгували прямо під кронами.
Комісія луцької міської ради вирішила, що липи були старими та ушкодженими. Рішення прийняли ще в червні. Зрізали − лише в грудні. Цього разу експерти помилились. З трьох лип − лише одна була гнилою. Це видно по пеньках, що залишилися.

Представники влади запевняють, що далі більш ретельно підходитимуть до проблеми збереження зелених насаджень у Луцьку. Раніше, замість зрізаних дерев на Лесі Українки висаджували шароподібні клени. Цього разу пеньки обіцяють замінити на крупномірні саджанці липи.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де там РЕСТОРАН?
Відповісти
Там харчевня якась з своїми харчами вилізла на вулицю
Відповісти
Перед тим, як зрізати варто було посадити.
Відповісти
Робіть що хочете в місті анархія та бардак. Депутати зайняті Бімом
Відповісти
Саджанцi купуватимуть за кошти бюджету чи за рахунок власника театрального? А мунiципали де були в момент рiзки, самогоннi апарати по машинах шукали?
Відповісти
Ні вони бабок під базаром ганяли,з огорожами "вовали".
Відповісти
Це біля їдальні? А в підвалі гробниця Тутанхамона. Тепер бізнес піде там і Бім заважав то йому яйця відрізали. Тепер столи поставлять посередині вулиці і покажуть Європу
Відповісти
Вони заважали ресторатору,ось він дав "на лапу" кому треба...але не врахував що громадськість біль "зубата" аніж міська влада.От я вважаю що треба оштрафувати по повній всіх хто до цього причетний
Відповісти
Погано бізнес ішов тепер посеред вулиці їсти будуть вареники. Хохол він і в Швейцарії хохол.
Відповісти
Комісію луцької міськради необхідно покарати та послати на пр-т Волі на обстеження де ростуть горбулі та дуплуваті КАКТУСИ, які вже втратили свою цінність...
Відповісти
Гарне було місце. Так добре було попити каву влітку під тими липами. Чим думали, коли дерева зрізали?
Відповісти
Так сховатись від сонечка в спеку там справді було добре... Було! Тепер замість трьох лип місце на зайвий столик з'явилось. Хтось вип'є влітку там пивка за новим столиком і піде сумку в перехожої з рук виривати або за руль сяде погасати....
Відповісти
А борець за дерева Алексеєв, що заробив за те , що не буде кричати .
Відповісти