Як у луцькому клубі розважалися на «Дівішнику»

14
-11
Як у луцькому клубі розважалися на «Дівішнику»
У луцькому нічному клубі "New Opera Dance Club" відгриміла чергова дівоча вечірка.

Дискотека і ексклюзивне еротик шоу відбулося у п'ятницю, 24 березня.

До слова, у цей вечір діяла знижка -50 % на шампанське, а також
був безкоштовний вхід до 23:00.

На гостей закладу у цей вечір чекало ексклюзивне еротик шоу від RICH BOY з Києва.

Розважали присутніх на вечірці Dj Jenya Shock, Dj Bolshoi та MC Martin.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-11

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це гірше, що бачили мої очі
Відповісти
Жах і жир.
Відповісти
Девки симпатичные с большими ртами та и пацаны, тоже ничего. Их бы НА ПЕРЕДОВУЮ!
Відповісти
А ця, що з вивіскою на грудях RESERVED що означає? В резерві, на всякий випадок, якщо не вистачить?
Відповісти
Ох ти йо.! Як тепер спати після таких кошмарів?)) а дівкам певно на вході всім однакому помаду давали))
Відповісти
Ото більдюг.до смаку і кольору !!
Відповісти
Гадюшник і блядюжник
Відповісти
Страх Господній,які шалаві.Коли вже ці гадюшники закриють.На передову цих шалавих.На совісті ,ні стиду, нащо стільки фоток. Кожна нормальна людина плюне в їх сторону.Палешки,приперлися в Луцьк і відриваються.Скоро будуть трахатись напоказ,як собаки
Відповісти
Люди, що за брєд ви пишете? По чьому ви судите дівчат? Ахха мені аж смішно, я ж не стою голим декольте і на лобі в мене не пише я твоя!!! Пххахах, знаєте ви самі себе опускаєте нище ващих слів які звучали в мою сторону. І взагалі яке ваше діло хто куди ходить? Не за ваші ж гроші, подумайте трохи про себе, цінителі жінок!!!!
Відповісти
Машуня, Машонка, ліпше займись самосвітою, тупеньких дівчаток люблять лише для розваг, і то, лише дуже багаті дяді ;)
Відповісти
З чього ти взяв, що я "тупенька" о розумний чоловіче?
Відповісти
Чергова демонстрація понтів збіговиська!
Відповісти
Очередной блядюжшик
Відповісти
Якісь старі тьоткі на фотках
Відповісти