Халявний алкоголь і подарунки: у луцькому клубі відгуляли вечірку

19
-12
Халявний алкоголь і подарунки: у луцькому клубі відгуляли вечірку
У луцькому нічному клубі "New Opera Dance Club" відбулася вечірка "Vincent van Gogh Birthday Party".

Дискотека відгриміла у п'ятницю, 31 березня.

У цей вечір усім дівчатам вхід до 00:00 був безкоштовним. А на гостей закладу очікувало барменшоу та три літри безкоштовного пуншу "Зелений звір".

До речі, на барі діяла акція"1+1"- два ексклюзивних шота на основі абсенту "Brandbar" за ціною одного, а також відбувся розіграш фірмових подарунців від "Brandbar".

Гості клубу запалювали під хіти Dj Jenya Shock & Dj Pavel Lee, за мікрофоному був MC Martin.

Фотозвіт з дискотеки опублікували на офіційній сторінці клубу у соцмережах.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-12

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Краще піти в бібліотеку.
Відповісти
Дешеве пойло і дешеві шалави
Відповісти
Спивайтеся. ви цьго варті....
Відповісти
П І С Т !!!
Відповісти
Подивишся на цю мерзоту і взагалі ходити нікуди не хочеться.
Відповісти
Дівкє з робочими ротами, їх жде хороше майбутнє
Відповісти
Кури,бухай, отдыхай - пока молодой!
Время уйдет не взяв нас с собой!
Відповісти
Діти,за цю ,,халяву,,розраховуються наші сини в АТО...
Відповісти
файні конячки ))
Відповісти
Це ЖАХ! Ми в АТО гниємо, а вони там собі двіжують, ЖАХ! Ще й депутати є на фото.
Відповісти
Сидячи на попі рівно в м'якому кріслі? Чи мо 'воєн' з окопу на предку нам пишеш?
Відповісти
Ну-ну, підкажіть, хто з депутатів? Щось не впізнаю?
Відповісти
На молебні було значно менше людей...
Відповісти
Поліська бикота відпочивають у піст!!!
Відповісти
На це подивишся і задумуєшся, куди ми йдем? В Європу чи в жо*у? Певно другий варіант. Якщо взяти європейські країни,там під час посту подібне заборонено. Не говорячи вже про мусульманські країни, де за такі гуляння світить сурове покарання.
Відповісти
Нагадай читачам хоч 5 європейських 'набожних' країн, бо схоже ти звіздун
Відповісти
Таке враження, що на землі всі психічно хворі ....- Алкоголь, наркота, агресія, війни, безкультурщина, невроз, психоз і т.д.
Відповісти
А Апсент і Самбука той шо На ГПЗ Вітя БовтаЄ!!!!!!
Відповісти
Правильно АБСЕНТ шановний ЛЕОНІД ПРОКОПОВИЧ, а той шо На ГПЗ Вітя БовтаЄ мабуть апсент.
Відповісти