У центрі Луцька відкрили нове кафе

15
7
У центрі Луцька відкрили нове кафе
У Луцьку на вулиці Лесі Українки, 54 відкрили турецьке кафе «Босфор».

Заклад позиціонують як ресторан-кафе. Він працює щодня з 8:00 до 22:00.

У закладі є один основний зал на 32 персони і дві «банкетки», розраховані на 15 і 30 гостей.

У «Босфорі» пропонують виключно турецьку кухню.

Еспресо у закладі коштує 12 гривень, найдешевший чай – по-турецьки – теж 12. Суп з чечевиці – 35 гривень, салати - всі по 65 гривень.

Алкоголю в закладі поки що немає – його продаватимуть з 25 листопада, коли отримають ліцензію.

У Луцьку кафе «Босфор» відкрили вперше.

Адміністрація закладу повідомила, що власник – турок, який має мережу магазинів в Туреччині.

Іванна САЦИК
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це стара забігайлівка просмерджена алкогольом, ви що там бамбулятор курили?
Самі там іште за такі гроші можна на базарі купити 2 курки і нормально пообідати вдома.
Але ви і намахали турка!
Відповісти
Вот і купіть тих 2 хімікатних куркі і їште собі в дома. Воно відкрилось не для таких алкашів, а для нормальних людей. Неподобається шуруйте на базар там і шукайте собі забігайловкі, а мені воно подобається і Я туди буду із радістю ходити.
Відповісти
...із радістю ходити на роботу.

ясно-понятно
Відповісти
А чим погано, що у Луцьку відкриваються нові заклади харчування? Кому не подобається - їжте вдома, а я із задоволенням відвідаю!
Відповісти
65 грн салат....так справді краще поїм дома бо піти з дівчиною зїзти 2 салата + 2ві кави за 154 грн ЦЕ БЕЗ ВИНА І ЯКОЇСЬ НОРМАЛЬНОЇ ЇЖІ це за круто....
Відповісти
та ну нормальний заклад хороший ремонт щей на Лесі Українки можна буде в туалет ходити :))))
Відповісти
Яке там меню, крім салатів? До речі, алкоголь там видніється на барній стійці. Оформлення якось не дуже - в барному стилі.
Відповісти
круте кафе я там йів просто клас,йіжа суер особено пахлава и кофе турецьке клас
Відповісти
як ви хотіл за 400г 10гривень
Відповісти
кілограм капусти зараз 3.50 :) + олія ну хоч 35 але аж ніяк не 65... чи той салат з турції літаком везуть ;)? хоча що я спорю такі залади клієнтом гривнею вчать...
Відповісти
Галю а йдемо у новий турецький ресторан а чого він турецький Степане там власники турки ні Галю українці а ле Туркими Турки :)))))
Відповісти
ціни явно зашкалюють, а інтер"єр дешевий
Відповісти
Да ціни явно зашкалюють, але в них великі порції і багато мяса. Я їла їхнє Піде сьогодні, то воно просто супер, а вихід цезара з куркою просто агромєзний і дуже смачний.
Відповісти
Все дуже чисто .Відчувається Турецька атмосфера.Маленьке казкове кафе-ресторан,з дуже привітними господарями та персоналом.
Çok iyi!
Відповісти
Клас супер їжа
Відповісти