У Луцьку відкрили ресторан «Кінза»

19
3
У Луцьку відкрили ресторан «Кінза»
У спальному районі на вулиці Федорова, 2а відкрили новий ресторан.

Офіційне відкриття відбулося у понеділок, 31 жовтня.

У ресторані пропонують два види кухні: українську та європейську. Але переважно, запевняють адміністратори, готують українську.

Найдешевша кава – американо або еспресо – коштує 16 гривень. За чай треба викласти від 20. Найдешевший салат – 10 гривень.

Зараз у закладі функціонує одна зала на 40 осіб, ще дві бенкетки – на шість і 20 персон зараз облаштовують.

Власник ресторану – фотограф Ірина Дяченко.

Заклад працює з 11:00 до 23:00 години.

Іванна САЦИК

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де то?
Відповісти
Біля магазину "Вишенька". Раніше там був бар "Дубок",де були дуже смачні чебуреки! Початок вулиці Федорова (біля сектанської "церкви") Між "Агроконтрактом" і риббазою
Відповісти
А місце розташування засекречене??? ))) ЧИ в Луцьку лише один спальний район???
Відповісти
"Базилік", "Шафран"’, "Кінза".... наступний пропоную назвати "Куркума"
Відповісти
То точно... При чому тут Кінза...? То мав бути не українсько-європейський ресторан, а якийсь армянський чи грузинський...
Відповісти
каву за 16 гр. хай сама смакує
Відповісти
Ірина, бажаю тобі успіхів і побільше вдячних клієнтів.
Відповісти
А гроші на кафе звідки?
Відповісти
В цілому заклад нормальний, сподобалась кухня, дуже смачно, а от обслуговування на нулі
Відповісти
Така молода дівчина Ірина, а вже власниця ресторану??? Хм... Цікаво, цікаво...
Відповісти
ПОВЕРНІТЬ ПЕКАРНЮ ЗАмІСТЬ АЛЬТАНКИ!!!!КІНЗА
Відповісти
молодець дівчино так тримати, показала рестораторам, що таке тонкощі смаку...
Відповісти
Які можуть бути тонкощі смаку в квашенині, салату з буряку, жареної картоплі і тд.??
Це проста українська кухня з грузинською назвою! І то не смачно там готують(
Відповісти
Мені теж не сподобалась кухня(
Відповісти
Кухня жахлива( Не рекомендую!
Відповісти
Отправте вашего администратора домой, пусть отдохнет, а то как ведьма!
Відповісти
Обслуговування просто жахливе....жах-жах-жах!!! Вивчить меню!
Відповісти
Завітали до вас у гості на щось смачненьке, але реальність не відповідає дійсності! Не рекомендую тим хто ходить туди з дітками, немає дитячого меню і десертів (називають "ресторан")! Заклад тільки для тих хто любить випити! Генделик одним словом!
Відповісти
Candy Bar??? ви смієтесь?? Купити в магазині паро кексиків, m&ms, мішки Haribo і називати своїм сandy bar-ом! Для чого так позоритись?
Відповісти