У Луцьку копи заламали хлопця, а той почав плакати. ФОТО. ВІДЕО

13
2
У Луцьку копи заламали хлопця, а той почав плакати. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку на вулиці Бенделіані,3а хлопець побив дівчину. Він намагався втекти, але поліцейські його спіймали.

Інцидент трапився у середу, 24 січня о 12.20. Про це виданню "Волинь24" стало відомо з власних джерел.

За словами очевидців, дівчина викликала поліцію, бо хлопець її бив. Коли поліцейські прибули на місце виклику, нападник голосно кричав і хотів втекти. На заклики поліції зупинитися він не реагував.

Правоохоронці декілька разів спробували його затримати, хапаючи за руку. Врешті хлопця піймали і скрутили. Коли хлопець зрозумів, що йому не вдасться втекти, він почав плакати.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Може це нього дівчинна і було за шо бити. Так просто думаю не бив би.
Відповісти
Чуїш ти, "НЬОГО дівчина" , може для такого забитого полішучарства це норма, но для вихованих людей це не нормально!!
Відповісти
правильно зробили, за дівчину треба було ще й дати добре
Відповісти
Може це нього дівчинна і було за шо бити. Так просто думаю не бив би.
Відповісти
щиро бажаю тобі, як і подібним до тебе за переконаннями удовбищам, щоб тебе добренько відметелили сильніші за тебе фізично особи, бо ж мабуть теж є за що, оскільки всі не святі.
Відповісти
Може це нього треба було на теебее шоб сі тріснув добре щоб аж гарбуз тріс а то вельми мудрий ти
Відповісти
добре треба таких ушльопків якти, які виправдовують фізичне насилля взагалі, а особливо над тими хто не може адекватно дати здачі через те, що фізично слабший - дівчина,жінка, дитина, бо іншої мови такі, як ти не розуміють, це в тебе б...ть кінчена гарбуз, бо якби була голова та ще й з мозком, то ти б таке не писало, зате ви як отримаєте у відповідь дробрих пі..лєй, то зразу накледете повні штани від страху і починаєте плакати, як от це одобробло про яке тут пишуть. Хай тобі пальці поскручує, що б ти більше такого не писало ніколи.
Відповісти
а хіба вони мають право затримувати людей безпідставно?
чи якщо я вкажу на перехожого, що він мене побив, то копи будуть його затримувати і застосовувати до нього фізичний вплив?
Відповісти
Не розводь анархію , мають не мають
Відповісти
Так джентельмени щоб були дома в 20 00? Привикли на пілотку падати і всіх кормлять - Я Б за неї я б зе неї! 10 на маршрутку дали??? Що означає очевидці - подія сталась на бенделіані а вони були на Дружби народів як в нас завжди - дежурні поняті??? На відео ми бачимо як 2 озброєних правоохоронців знущаються з ДИТИНИ і рядом бігає дівчина - і все КРАПКА!!!!!!!!! Розвели тут 8 березня!!!
Відповісти
Б'є значить любе, гірко!
Відповісти
туйво. то я в шокові шо ни мона бити?
Відповісти
Я,свою бю ,і чим крепше то вона мене більше любить,бо дівка не бита то як коса не клепана...
Відповісти