«Я туди не повернусь». Військовий з Волині, який повісився, написав передсмертну записку

17
-2
«Я туди не повернусь». Військовий з Волині, який повісився, написав передсмертну записку
Оприлюднили передсмертну записку 20-річного військовослужбовця з Волині, який наклав на себе руки.

Фото у мережі «Фейсбук» виклав Олексій Гончаренко.

«Довго тримався, втомився. Не хочу звинувачувати, але це не життя. Ні грошей, ні харчів, нічого. Особливо коли мене з бригади на похорон не відпустили. Треба було з Саньком звільнятися. Постійно їм щось треба. Бухають щодня, постійно гроші треба. А коли мені треба було додому, всім немає діла. Я туди не повернусь», - написав воїн.



Нагадаємо, 29 червня о п’ятій ранку до чергової частини Володимир-Волинського відділу поліції пролунав дзвінок про те, що у селі Залужжя на подвір’ї власної господи знайшли повішеним 20-річного хлопця. Ним виявився військовослужбовець Віталій М. з 14 ОМРБ, яка дислокується у Володимирі-Волинському.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У нього з психікою не все гаразд ,мабуть .
Відповісти
Це з армією не все гаразд
Відповісти
Якби кожен з нас побував в ато чи у військових частинах то булиб ми незнати які ... здорові стали б і фізично і психічно. Попробуйте або уявіть себе на місці хлопця 20 років. Всі ми на диванах в своїх хатах розумні і коли діти наші біля нас сплять або по барах сидять
Відповісти
В нього це був єдиний вихід, бо справді краще на той світ піти ніж воювати за цю шоколадну банду...
Відповісти
дівчина снайпер-шоколядну дупу
Відповісти
яка дислокується у Володимирі-Волинському
Відповісти
Хай сини всіх чиновників ідуть воюють. Хай по живуть в такому знущанні. Тільки на камери вміють піаритись.
Відповісти
не бачив хлопець виходу... запресували..Якби був хтось із сильнішою волею то спочатку відправив би в пекло всю ту сволоту що бухає і гроші вимагає.... Так яка там армія сама найсильніша в Європі, про що весь час товчуть по тВ???
Відповісти
Не верю этому бреду!Виталик не мог сам это заделать!не разобравшись записали парня в самоубийцы!((((
Відповісти
Війна це смерті інваліди ріки крові! Влада росії і україни буде покарана. Бо бізнес робити на горі інших- гріх! Сатанинська влада двох країн згине ізсвоїми родичами. Немає нічого вічного
Відповісти
Как Вы правы.
Відповісти
Поки товстий всохне,худий здохне!
Відповісти
якби згинув вашингтонський обком і ті що стравили народи - і війни не було-б..
Відповісти
Вішать треба тих хто творить причини через які йдуть з життя майбутнє нації.(
Відповісти
це показували чи яценюку
Відповісти
Хлопцю не було любові. Втрата близької людини, самотність, нерозуміння оточуючих... Це зайвий раз каже, як треба бути уважними один до одного, навіть до сторонніх.
Відповісти
Ви перевірили інформацію, опубліковану в ФБ??? З'ясували, чия це сторінка??? Ви погналися за "смаженим"????
Відповісти