Гузь розказав, які озера перепливе цього року

22
-1
Гузь розказав, які озера перепливе цього року
Волинський нардеп Ігор Гузь повідомив про плани на 2017 рік.

Цього року народний обранець планує підкорити три визначні водойми Волинського краю. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Так, Гузь хоче перепливсти озеро Пулемецьке (довжина - 6 км), Турське (довжина - 5,35 км), та озеро Люцимир (довжина - 2,97 км).

"Все протягом літа, конкретні дати узгодимо пізніше. Умови прості: пливемо безперервно, але не на швидкість, човнів супроводу не торкаємося, учасник запливу повинен реально оцінити свої сили.
Хто має бажання приєднатися пишіть, ну і готуйтеся)", - йдеться у дописі нардепа.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А слабо до дна дістати?
Відповісти
Оио вибрвли то вибрали шоумена
Відповісти
А інших занять немає?
Відповісти
Знаю Ігоря давно. Він ще з юностізахоплювався плаванням.
Молодець! За ЗСЖ!
Відповісти
Молодець Гузь! І політик і спортсмен ... і просто хороша людина! Потрібно жити з девізом: за здоровий спосіб життя!
Відповісти
Клас! Мужик Гузь! Спорт це завжди добре. Немає різниці: ти депутат, чиновник чи сантехнік. Здоровий спосіб життя - це повага.
Відповісти
Гузь - молодець! Кожна людина має якісь плани на життя. Ігор Гузь вправно виконує обов'язки народного обранця, зрештою має право робити щось і в своє задоволення. Не треба в усьому шукати "подвох". Цікаво було б читати коментарі під новиною, якби якийсь нардеп наливав по 100 грамів горілки для юнацької молоді. Нащо скрізь шукати негатив?
Відповісти
Гузе-боти почали коменти строчити, а за що зарплату отримують :) Посьміховисько!!!
Відповісти
Чудові плани. Я за спорт!
Відповісти
От ви говорите про пр. Якщо якийсь інший громадянин захоче привернути увагу до спорту, то він молодець. А нардеп одразу піариться. Та що з вами люди? Добра і так мало в світі, так ви ще жовчу довкола розкидаєтесь.
Відповісти
Якби люди не знали, що з себе той "депутат" уявляє, то так-би не писали! :)
Відповісти
Як можна скласти команію?
Теж так хочу!
Відповісти
Оце чоловік! Де в нього та енергія береться?
Відповісти
По спині нижче копчика! :)))
Відповісти
Якщо суспільство реагує так активно на ініціативи волинянина І.Гузя, це щось означає!
Ігоре, не зважайте на заздрисників.Генеруйте, втілюйте, дійте.
Українській громаді,ще жодна влада не вгрдила,чи жоден депутат.Це ж закономірно вже стало за стільки десятків років Незалежності.
Відповісти
Якби-то суспільство так реагувало, а не помічники і Ко. зі штабу Гузя за печеньку :)))
Відповісти
Поважаю та підтримую людей,які за здорову націю.А оптимізм та активність Ігоря Влодимировича є прикладом для багатьох українців.
Успіхів!
Відповісти
Гузно не тоне :)))
Відповісти
Не суди хвилько по собі
Відповісти
типу вдаримо автопробігом по бездоріжжю
Відповісти
Коментатори, пропливають хоч десять метрів без зупинки, тоді гавкайте.
Відповісти
Я віддаю належне людям,які мають силу волі, бажання втілювати задумане та йти до своєї мети, не дивлячись, що на дорозі - купа різних скотиняк та хєр.х коментаторів.
Відповісти