Ігор Поліщук став секретарем Луцькради

17
-3
Ігор Поліщук став секретарем Луцькради
23 депутати проголосували за призначення секретарем Луцької міської ради очільника фракції «УКРОП» Ігоря Поліщука.

Про це стало відомо у вівторок, 21 березня, під час чергової сесії Луцької міської ради.

Таємно проголосувавши 23 депутати обрали новим секретарем Ігоря Поліщука.

ЧИТАЙТЕ ОНЛАЙН РЕПОРТАЖ З СЕСІЇ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Останній також стане в.о. міського голови після взяття до відома сесією факту смерті Миколи Романюка та припинення його повноважень.

Зауважимо, фракції «Самопомочі», «Солідарності», «Свободи» та «Народного контролю» участі у голосуванні не брали.

Раніше Юлія Вусенко заявляла, що усі сьогоднішні рішення сесії – незаконні. Вона подала позов до суду, аби скасувати попереднє рішення ради про усунення її з посади секретаря.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
дякую за підтримку. Надіюся, що ви працюватимите на благо громади. Тарас, Серий, Бодя я чекатиму вас в таксі надворі. Забирайте сумки і спускайтеся
Відповісти
Плювали на закони, лише бабло в очах.
Відповісти
Да.Кранти місту
Відповісти
Дур-дом.
Відповісти
Тепер заживем!!!!!!!! Було добре, стало ще краще!
Відповісти
За багато років незалежності ми усі давно собі довели десять разів, що олігархи при владі - людям біда! Думайте лучани як підете на вибори!
Відповісти
Голосувати потрібно зараз за партії,про які народ думав що вони не "боєздатні",тобто не прохідні і т.д. Їх під час будь-яких виборів, потрібно зробити прохідними,а "боєздатність" проявиться тут-же,не заставить довго чекати.
Відповісти
для того щоб не було місту піпец треба думати коли будуть вибори.
Відповісти
Якби на оце все подивився Микола Ярославовмич.
Відповісти
Папік палиця в міськвиконкомі отримав проплачений реванш - поставив свого ручного секретаря Ради Місто опускаеться в безодню Куплені депутати будуть без вагань виконувати всі забаганки еврейського Голови обласноі ради До виборів нового мера у міськвиконкомі все буде продаватись роздаватись ПРОСТО ЖАХ!!!!!!!! ГРОШІ ПРАВЛЯТЬ ЛУЦЬКОМ!!!!!!!!!
Відповісти
Господи упасі від такого господарника))))
Відповісти
а що це за противний тип жме руку Поліщуку ?
Відповісти
Полішук попав у раду за допомогою Констакевич та пенсіонерів яких купили через
громадськуї організацію пенсіонерів
Відповісти
Сами ви всі шлюхи а Поліщук молодець а континіум довів всіх до конца чого всі мовчите коли Поліщук говорить що котельню вкрали і платимо їм 9 лімонів в рік. ех ви запроданци кончені .А Поліщук мололець
Відповісти
буває_штопаний.
Відповісти
Купіть "герою-визволителю" бритву, щоб трохи подорослішав і мордяку від прищів укропом натріть
Відповісти
Мене от що цікавить - я не буду гнати на людину (Поліщука тобто) адже геть нічого про нього не знаю. Але - йому лише 28 років! Підкреслюю - 28! Це наймолодший мер за всю історію Луцька, нехай і з приставкою "в.о." Просто цікаво - він реально настільки розумний? Палиця у Фонд просто дурнів наче не бере, Поліщука вже на свій вік має фантастичну карьеру. Він геній чи в нього родинні подвязки?
Відповісти