Лучани хочуть мати камерний хор

10
8
Лучани хочуть мати камерний хор
Лучани хочуть створити камерний хоровий колектив.

Таку петицію зареєстрував Сергій Тиможинський в Єдиній системі електронних петицій.

"У місті Луцьку на відміну від інших обласних центрів відсутній свій камерний хоровий колектив", - пише Сергій Тиможинський.

За словами чоловіка, камерний хор потрібний для популяризації української національної музичної культури, підвищення культурного рівня лучан, розвитку професійного вокально-хорового мистецтва на Волині.

Ініціаторами ідеї є Василь Мойсіюк та Сергій Тиможинський. Вони просять підтримати петицію, та не дати занепасти культурному та духовному розвитку Волині та безпосередньо обласного центру старовинного Лучеська.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нам тільки й хору не вистачає. І прийде таке дурне в голову. Культури вистачає по саме горло,де дармоїди отримують по 5-8 тисяч зарплати
Відповісти
Ваня, знав би ти яке Луцьк дно в музичному плані.
Те що внас є пару самодіяльних духових оркестрів ,якийсь військовий орк, і народний хор,і "кантабіле" Товія Рівця,це ще не означає ,що внас хороший культурний рівень.
Місто не має професійного симфонічого та духового орекстру,немає професійних академічних хорів,до нас ніколи не приїздять жодні виконавці світового рівня ,а так тільки місцевого розливу(з масою регалій типу народний,заслужений,лауреат).Так що створення хочаб хору,ще вже буде маленький крок до культури.Навіть сусідній Львів в сотні разів розвиненіший культурно.
Відповісти
Судячи з твого коментаря, культури в нас таки не хватає. Навіть в блокаду не стихала музика в концетних залах. "Всё приходяще а музика вечна " - казав Маестро.
Відповісти
Який хор???????? Давай реєструй петицію про оперний театр вже...не літай низько Тиможинський і Мойсіюк
Відповісти
прикольно. хай би було. є народний хор. але нам не вистачає і якогось висого академічного мистецтва. я за!!! а знаючи Вась Вася, все буде тіп топ!!!! він крутий. недаремно його називають маестро!!!!!!!!!! крім нього висого рівня муніципальний хор ніхто не зробить.
Відповісти
Двома хорами керувати це не занадто!?!?!?
Відповісти
В принципі не проти, Бо реально слухати немає або кого або немає що слухати. Одне і теж тупцяння на місті багато років.
А кандидати цікаво вже є на керівника
Відповісти
та цю справу і без петиції треба робити!!!!!!!! це повинно бути! ми ж обласний центр. ми претендуємо на звання міста культурного і туристичного! безумовно такому хору пора вже бути в Луцьку. знаю Мойсіюка дав. знаю як довго він виношує цю ідєю.
Відповісти
Чуть слышны голоса на хорах
Во время чтения канона:
То певчие о вере спорят
И о Божественных законах.
Собравшись парами, как мышки,
Они трещат без передышки
О новых знаменных распевах,
О монастырских все напевах,
О строгой жизни старцев мудрых,
И о святых деяньях чудных,
И о пустынях соловецких,
И о гонениях советских,
И об антихриста приходе.
Изучат наизусть Устав,
Мудрей от этого не став,
Поскольку наравственный закон
Не поместился в Типикон
И не написано в Минее,
Что певчим петь лишь подобает,
И сладкозвучно Бога славить,
Молитвенный настрой храня
И праздных слов сказать не смея.
А мы, о службе нерадея,
Все мудрствуем и Бога хвалим
Многоречивым языком.
Поя глаголы жизни вечной,
Мы говорим о них беспечно
И книжной мудростью блистаем,
И, позабывши Божий страх,
Мы о Голгофе рассуждаем
С улыбкой на своих устах.
Мы от словес похвальных таем,
И ждем похвал, и сами льстим.
Учителями быть желаем,
Но разве так мы много знаем,
Чтоб поучать о слове Божьем?
Но обличить нас не возможно:
Других мы слушать не хотим.
Мы оскорбляем святость храма
Своими праздными словами
И топотом бегущих ног,
Когда приходит время петь
И хор старается успеть,
Чтоб от скамейки добежать
Туда, где ноты все лежат
И громким гласом, со стараньем
Вдруг грянуть "Всякое дыханье...",
Во всю ивановскую спеть
Об ангелах поющих, Божьих.
Но с ангелами мы не схожи,
И пенье наше не похоже
На светлый ангельский привет.
Кто чист, как ангел, тот лишь сможет
Все попеченья отложив,
Сердца живые растревожить
Свой ум на небо преложив.
Вы мне заметите: "А ты?"
А я, скажу, такой же самый,
Гонюсь и я за чудесами,
Пишу в мечтах своих паря,
Душой в дали от алтаря,
Вдали от Бога и святых.
Пишу на службе этот стих.
Простите мне мои насмешки.
Простим друг друга и Господь,
Увидив наше сокрушенье,
Исполнит во благих прошенья
Рабов своих и в вечер тот
Со умиленьем и без спешки
Мы с чувством, с толком, с
расстановкой,
Все стройно и без остановки,
О празднословье не волнуясь
И регенту лишь повинуясь,
Исполним гласом весь собор.
Тогда лишь назовут нас - "ХОР".
Відповісти
Це привильний крок для збагачення культурного життя Луцька, а де Ви бачили тих дармоїдів які отримують 5-8 тисяч?Не видумуйте люди!!!!!
Відповісти