Лучанка пропонує заборонити роботу ринків у неділю, бо це гріх

11
-7
Лучанка пропонує заборонити роботу ринків у неділю, бо це гріх
Лучанка пропонує заборонити роботу ринків у неділю, бо це нібито гріховно.

Відповідну петицію зареєструвала Оксана Андріюк.

«Пропоную закрити всі ринки Луцька в святий сьомий день неділю, а понеділок зробити робочим. Оскільки ми грішимо та в неділю поклоняємось базарам, а не Богу наводимо на себе ще більшу гріховність, навіть наші сусіди поляки в неділю все закривають і моляться, а не по базарах ходять», – йдеться у тексті петиції.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
То хай іде у церкву у неділю, а я до церкви не ходжу, мені на базар у неділю треба, бо в мене понеділок-субота робочі.
Відповісти
Її жаба тисне, що вона в церкві а люди гуляють
Відповісти
Хай п..зду.э до ляхiв
Відповісти
Видно що коменти пишуть власники та продавці кіосків на базарі, а я повністю підтримую пропозицію закриття ринків у неділю, особливо вважаю що цю пропозицію підтримують мешканці що проживають навколо ринків, які дійсно бажають духовного та морального спокою у неділю.Шести днів на тиждень цілком вистачає щоб купити все необхідне.
Відповісти
Видно що коменти пишуть власники кіосків на базарі і їх продавці, цілком підтримую пропозицію закриття ринків у неділю, шести днів на тиждень цілком вистачає щоб купити все необхідне
Відповісти
Я за солідарність. І до чого тут тільки базари? А як же супермаркети, магазини, торгові центри? Чому така вибірка????
Якщо закривати, то все! Чи йти купувати на базари це гріх, а йти купувати в магазини це не гріх? Не рощумію до чого цей пост? До відома хочу сказати, що за кордоном у неділю Ви не купити навіть хліба.
Відповісти
Віруни - подуріли
Відповісти
Вибач Вася, хотів лайк поставити, а нажався дизлайк, відмінити вже не можна.
Відповісти
Можна, пісня оновлення сторінки.
Відповісти
Штундам і попам - НІ!
Відповісти
Батюшці на новий Мерс не вистачає, а ви по базарам соваєтесь
Відповісти