Чемпіонату Волині з футболу: яким був 19-й тур

0
2
У 19-му турі чемпіонату Волині з футболу у вищій лізі лідер першості – команда «Луцьксантехмонтаж-536» (ЛСТМ) – зіграла в неділю, 5 травня, у Рожищі проти однойменного футбольного клубу. Перемогли гості – 3:1.

Матч відбувався під час великого дощу, поле стадіону перетворилося на суцільне болото, що ускладнювало гру.

Футболісти ФК «Рожище» першими відкрили рахунок. На 42-й хвилині відзначився Іван Дідурін.

Команди пішли на перерву за мінімальної переваги господарів.

У другій 45-хвилинці лучани забили три голи і впевнено перемогли. Відзначилися Тарас Кабанов (50 хв.), Михайло Зайчук (55 хв.) і Олександр Неделюк (81 хв., з пенальті).

Конкуренти ЛСТМ у боротьбі за чемпіонство – команда «Вотранс» (Луцьк) – також на виїзді обіграла «Колос» (Ківерці) – 2:0.

Результати інших матчів 19-го туру:

НФК «Колос» (Іваничі) – «Агропродукт» (Горохів) – 3:0, «Торпедо» (Копачівка) – «Шахтар» (Нововолинськ) – 0:2, «Надія» (Хорів) – ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) – 2:3, «Стир» (Старий Чорторийськ) – «Фенікс» (Луцьк) – 2:4, ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – НФК «Боратин» – 1:1.