Смертельна аварія у Луцьку: автомобіль збив чоловіка. ФОТО.ВІДЕО

14
2
Смертельна аварія у Луцьку: автомобіль збив чоловіка. ФОТО.ВІДЕО
У Луцьку водій автомобіля на смерть збив людину.

Про це повідомляє власкор Волинь24.

Автопригода трапилась у п'ятницю, 10 листопада, близько 17:30 по вулиці Набережна.

Автомобіль Фольксваген із львівськими номерами (ВС) збив на смерть чоловіка, який перебігав дорогу не на "зебрі".

Від удару у чоловіка злетіло взуття та головний убір. У автомобіля зігнуте ліве переднє крило та розбите лобове скло.

За інформацією патрульних, чоловіку близько 50 років. Він пролетів близько 15-20 метрів від місця удару. Поблизу знайшли документи та телефон.

За інформацією ВолиньPosty, чоловіка спочатку збив Volkswagen, а потім ще наїхав бус Opel.

Також, як зазначають Волинські Новини, загиблий проживав поруч із місцем пригоди з дружиною та дітьми.

Зі слів дружини, коли їй зателефонували та повідомили про смерть чоловіка, вона здогадувалася, що це був саме він, оскільки бачила процес оформлення ДТП.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Водіі теж ненормальні,бачать що хороша дорога то вже "тиснуть до полика", хоч не ремотуй ті дороги,нехай будуть розбиті,може меньше гасати будуть усілякі "шумахери...!
Відповісти
згідна,у нас не тільки не можна ремонтувати дороги , а навіть треба псувати, хай будуть ямки через 50 м, щоб не встигали набрати швидкість, бо це вже межа.
Відповісти
Шкода дядька. Але це ще раз доводить, що пішоходи нехтують правилами дорожнього руху, і переходять дорогу де захочуть.
Вулиця Набережна погано освічується, ВАС пішоходів невидно. Будьте обачні.
Відповісти
А то що темно як в жопі?
Відповісти
Пішоходи схаменіться. От зараз посадять чоловіка за те що пішохіт перебігав дорогу не на зебрі. ЖАххх.
Відповісти
Нехай посадять. На такій швидкості по місту немає чого їхати.
Відповісти
А де написано що він перевищив швидкість??? Це життя всі ми під богом ходимо.
Відповісти
Green, ти їздив сам по Набережній,? Якщо да то підкажи де на даному участку де трапилася аварія "нормальна дорога" за моєї пам'ті там ціле Літо і Осінь продовжувався і продовжується ремонт. Тай освітлення в нас в Луцьку м'яхко кажучи "погане" і на дорогах "БЕГЛЄЦИ". Ось перша з причин аварії, саміж пішоходи нехтують правилами дорожнього руху...В доповнення і маршрутчикі від пішоходів недалеко....
Відповісти
Жіночко Ви напевно з головою не дружите .Це дуже хороша людина яка ніколи не вживала спиртне , з 14 років працював в Автодорі. Найзаслуженіший Грейдеріст Волині .Він повертався з роботи додому ,його робоча машина додому привезла, він переходив дорогу біля самої хати ! 20м залишилось.А ви тут понаписули ,що в голову прийшло ,схаменіться ,не знаєте ,то раджу Вам нічого не писати і забрати свої всі слоіа назад!!!!
Відповісти
Якім не був би дорогу переходив не на пішоходному та щей людям біду зробив сидіти буде через невихованих дядьків які незнають де потрібно переходити
Відповісти
Дуже шкода чьоловіка,та співчуття рідним.
Але коли вже люди зрозуміють,що ПДР стосується усіх.А вданому випадку:Пішоходам забороняється!!!

a)

Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б)

раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

в)

допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г)

переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ)

затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

д)

рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Відповісти
Для всіх?! А для водія де правила? Як треба їздити в темну пору, в населених пунктах? Їздуни заторможані. Поваги немає, ні до колег, ні до пішоходів. Навіть їздити бажання немає, але й пройти не дають.
Відповісти
Водій!-Не всі на дорозі"КОЗЛИ" і хами!Тому не треба всіх під одну гребінку! З обох сторін хватає паорушників але серед пешиходів мабуть в декілька разів більше!!!Нема бажання їздити і ходити страшно,то повзай з закритими очима!!!
Відповісти
То сиди дома
Відповісти