На Волині пенсіонер сходив у туалет в центральному парку міста

13
1
На Волині пенсіонер сходив у туалет в центральному парку міста
У Ковелі пенсіонер справляв нужду у парку в центрі міста.

65-річний ковельчанин посеред білого дня справляв природні потреби у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в невстановленому для цього місці, тим самим порушив громадський порядок, - пише Район.Ковель.

До слова, він проживає у багатоквартирному житловому будинку якраз навпроти парку.

У судовому засіданні по розгляду даної справи пенсіонер свою вину визнав та розкаявся у вчиненому. Його вина доведена також письмовими поясненнями свідка та рапортом Ковельського відділу поліції.

Суд оштрафував правопорушника на 51 гривню та стягнув з нього на користь держави судовий збір в сумі 320 гривень.
Теги: парк, ковель
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо закінчились новини і нема що писати, то краще нічого не писати.
Відповісти
Дійсно. Бо в мене такі новини під балконом 10 разів на день...
Відповісти
За що Майдан стояв?
Відповісти
А якщо він не міг добігти додому? людині - 65 років... обісцятись треба було?
Відповісти
Багато чоловіків в такому віці мають таку хворобу як простатит, і втриматись не може! Але хіба той хто його спозорити і принизити хотів, подумали про фізичні вади людини, вони ж показують як працюють суди, можнна гроші стягнути на судові витрати, головне з рішенням не тягнули.Ну ганьба такому правосуддю!! Не витрачайте часу на пусте, ге смішіть людей є важливіші справи!!!!
Відповісти
А чому в парку немає туалета?
Відповісти
А де в Ковелі туалети є??? НІДЕ. Тільки у ресторанах. І ми ще хочемо в європу(-:
Відповісти
Поставте туалети в парках і тоді ніхто пісяти не буде,жаль що ми стояли за придурка
Відповісти
А в нас в Ковелі в парку любому є туалети?...Ніде нема був колись в ценьральному і того розвалили і закрили,построїли бар чи що..Там стоїть.Це рахуєте нормально..Зробіть туалета і ніхто не буде нарушувати.
Відповісти
А каже шо він пісяв?
Відповісти
Яка новина,який позор.Яка низість.Це просто жах.Чоловік не міг стерпіти і попісяв.Його оштрафували.А ле тулети в парку.Де? Нема. А ті,що мільярди крадуть поголовно всі чинуші,тільки до влади і мільярди.Їх не штрафують, не садять, а гладять по голівці і крадіть далі. А тут оштрафували і збір стягнули,олігаху додали,як вам не соромно,а гловне Бога не боїтеся таке робити ще й писати.В Європу йдете та в жопу нам, а не в Європу. Ми в ній давно сидимо і просвітку невидно.Бо дурні,баранів добре гнобити.
Відповісти
Ото новина?? Ото резонанс??
Відповісти
Бумеранг - справедливе діло. Дивіться, щоб пани судді за таке рішення і осуд старшої людини самі не пісялись і не какались де попало. Ви порядок наведіть, але Вам це не треба. От і біда: йдемо в Європу, а попадаємо в попу.
Відповісти