У центрі Луцька - масштабна бійка під стінами нічного клубу

9
-2
У центрі Луцька - масштабна бійка під стінами нічного клубу
Вночі у центрі Луцька побилися з десяток клієнтів "Версалю".

Про це написав самооборонівець Олександр Ніколайчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Масштабна бійка відбулась у ніч з 4 на 5 серпня, орієнтовно о 1:30, на площі перед "Променем"

"Клієнти "Версалю". Я б сказав, побиття. Когось забирає швидка, когось ще у 5-й зустрічаємо у приміщенні Луцького відділку поліції", - зазначає Ніколайчук.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Всіх взяти і оформити в Авдіївську промку.Ось там і покажуть себе.
Відповісти
Пофіг.Шкода що неповбивали один одного.Сміття не шкода
Відповісти
гарне відео.
Самооборона в дії)
Відповісти
Знов версаль відзначився.Може варто обмежити роботу "нUічних генделиків"
Відповісти
Цей гадюшник повинен відповідати за усе що робиться на прилеглих територіях це його лице. Він є співучасником усього що там відбувається. Шкода що у нас не має влади у місті а стадо партійне
Відповісти
Це відбулося на моє чергування коли ці придурашені почали човпти своі п'яні морди і в трамбовувати іх в газон,в моі обов'язки це не входить вступати в конфлікт.Хочу наголосити що там треба поставити блокпост з військомату і вручати повістки всім навіть охоронникам цього закладувміють махати значить вміють захищати!!!я надіюсь я все вірно сказав?!!
Відповісти
А чого сразу Версаль? Там взагалі то промінь теж є. Можна і написати що біля променя ж!
Відповісти
дурачок?
Відповісти
любой конфликт нужно уметь решать до драки )) это сцикуны и ублюдки, когда несколько человек бьют одного )) как шакалы, бл*дь, стаей целой ....ни одного мужика не увидела - либо пьяные петухи, либо просто сцикливые наблюдатели , равнодушные попросту, а то и ещё хуже - подстрекатели )))
Відповісти