Гузь роздає жінкам дідові кошики

18
1
Гузь роздає жінкам дідові кошики
85-річний дід народного депутата від Волині Ігоря Гузя сплів кошики, які його внук дарує жінкам.

Про «акцію» Ігор Гузь писав ще у жовтні 2016. Тоді він пообіцяв, що подарує дідові hand-made кошики першим 25 жінкам, які звернуться до Гузя у особистих повідомленнях.

Тож за зиму його 85-річний дід сплів 25 кошиків.

«Як Ви пам'ятаєте я обіцяв, що мій 85-річний дід Іван особисто сплете 25 кошиків для чарівних дівчат та жінок які зголосяться на моїй сторінці у фейсбуці. Обіцянка дотримана і поліські кошики відправляються до своїх власниць», - написав Ігор Гузь.

До слова, кошики ці з сюрпризами - у них горіхи, блокноти і цукерки.

Іван Гузь, дід Ігоря Гузя по батьковій лінії, проживає на Поліссі – у селі Смідин, Старовижівського району.

Незабаром усі кошики надійдуть до своїх власниць. Крім лучанок, чудові дарунки відправляться до Краматорська, Дніпра, Києва та Рівного, Здолбуніва, Нововолинська, Івано-Франківська, Ковеля, Тернополя та у село Золочів Львівської області.
Теги: ігор гузь
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дідо працює ,а внучок профітькує.
Відповісти
Он воно як засівається! :)))
Відповісти
Круто. Дякую за такий позитивчик.
Відповісти
И дед молодец, и внук. Такой позитив от политиков нам нужен, а то в общей массе они только уныние навевают.
Відповісти
До чого тут "засівається" ?! до чого "профітькує"? Людям радість - а вам зазрість.
Відповісти
Слухайте, так мило. Хороша акція, око радіє і настрій. А то один негатив кругом. І дідові приємно, і власницям, і читачам почитати.
Відповісти
Файний презент!
Відповісти
клас! Гузь діду класну роботу придумав і людей порадував, та ще й волинські цукерки прорекламував)
Відповісти
Є дідусь.
Дідусь живий, працелюбний, активний.
Плете кошики.
І це прекрасно.
Довгих літ життя в світлому здравії і ясній пам'яті пану Йвану!
А хто гавкає на дідові кошики - той не поважає старших і гріш йому ціна!
Відповісти
Хочу кошик від діда Гузя.
А ще хочу сам плести кошики.
А ще хочу щоб всі хто плете якусь нісенітницю про цю чудову акцію захлинулись у своїй жовчі !
Відповісти
Цікаво!
Тепер чекаємо фоточок з кошиками від щасливих власниць.
І нову таку ж акцію!
Відповісти
Ну норм.
Івахів таким не може похвалитись.
Взагалі-то він і Ковельський завод не може причесати, що вже казати про кошики.
Відповісти
Руки геть від діда!
До мене кошик їде)
Відповісти
Чудова акція, думаю жінкам буде дуже приємно отримати такий позитив перед Великоднем. Ігор не перестає дивувати.
Відповісти
Акція чудова! Додаток до весняного настрою!
Відповісти
А чому ви когось осуджуєте, хороша акція для для другої прекрасної половини людства. Для милих жінок, дівчат...Поважаю дідуся Ігоря Володимировича, в такому віці робити такі гарні та корисні речі, ще й у подачунок!!!
Відповісти
Палиці подарив?
Відповісти
Аби ляпнути.
Пише ж - жінкам!
Відповісти