Мій чоловік не брав грошей, це підстава, - нардеп Констанкевич

26
-11
Мій чоловік не брав грошей, це підстава, - нардеп Констанкевич
Ситуація була добре зрежисована, аби підставити відому та публічну людину, знаного адвоката. Саме так відреагувала на затримання свого чоловіка Миколи Сорокопуда народний депутат Ірина Констанкевич на своїй сторінці в ФБ.

Нагадаємо, сьогодні на хабарі затримали луцького адвоката Миколу Сорокопуда.

"Нас неодноразово попереджали про можливі провокації та підстави. Безперечно ще однією причиною є і те, що на сьогодні, я належу до опозиційної політичної сили, яка на Волині має сильні позиції, власну думку, гостро критикує владу", - написала жінка.

Ірина Констанкевич переконана, що Микола Сорокопуд не брав гроші.

"Він був і є чесною та порядною людиною, як адвокат, брав участь у багатьох гучних справах, відстоюючи права людей. Зрозуміло, що це не може усім подобатися.
Але ніхто не скасовував презумпцію невинуватості. Остаточне слово буде за судом, лише він може встановити, чи є склад злочину і чи приналежний до нього мій чоловік. А ті хто, готував це все рано чи пізно зрозуміють, що є ще Божий суд і Бог їм суддя", - йдеться у дописі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-11

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Рафік савсєм неуіноват!
Відповісти
Хоть один сайт, що публікує всі коментарі, а не так як Волинські Новини, показують тільки ті коментарі, де вихваляють Палицю і хабарника Сорокопуда.
Респект адміністрації сайту, такою і має бути преса!!!!
Відповісти
"Він був і є чесною та порядною людиною..." вічна йому память. Одного придавив кінь другого мішок з хабарем...
Відповісти
А стосовно презумпціі невинності...це казочки минулого століття,або відмазка багатеньких..Диму без вогню небуває...
Відповісти
Брали, берем і будемо брати до самої могили. Слава Україні!!!!!
Відповісти
аргументація де
Відповісти
Якщо Божий суд в розумінні Ірини те що я подумав то комусь щось спалять.
Відповісти
))) супер
Відповісти
І те, що у ЦУМі почали чатенько застрягати ліфти і зникати свіьло є ніщо інше, як передвісник...?
Відповісти
пані Ірино ви заговорили про Бога... думаю Вам та укроповському кодлу на чолі з швейцарським режисером, після розгону старого ринку та тих сліз які та розпачу людей які втрачають елементарні засоби для життя, ще не раз по життю прийдеться подумати за, що ж доля Вас карає ...
Відповісти
Злодії прикриваються вишиванками. Зовсім нюх втратили. Зрадники!!!
Відповісти
Так і саме так, не брав, це не він, його змусили, правда? Хватить брехати, катюзі по заслузі!
Відповісти
Запасайтеся поп-кормом і дивіться серіал "Нє вінаватиє ми"
Відповісти
Зловили і не брав?! А як сама на вибори йшла і роздавала людям гроші за голоси забула?
Досить брехати, шановні політики!
Відповісти
Вона права... він брав не гроші а валюту.. Так що все правильно..Цікаво а по других областях скільки беруть за свідоцтво адвоката?? Де би прайс взяти - тоді і було б видно чи він порядний чи сволота зажерлива
Відповісти
нехай висвятить хату швейцарським укропом, тоді все і минеться.
Відповісти
Так-так - ми білі і пухнасті, а то все наклепи проти нас, УКРОПівців чесних і невинних... :)))
Відповісти
Раби Палиці завжди невинні.
Відповісти
Хахаха!!!!!!!!!!Стопудов!!!!!))))
Відповісти
Варта порядку усіх повбивати!!!!!
Відповісти
А рiпка не трiсне?
Відповісти
Ой все воно УКРОПівських кодло маргіналів один одного варте! Як під копірку пхані одним пальцем. Такого г*на навкруги палиці, як мух біля дохлого тхора!!!! Де він тільки знаходить таких уражених! брав, не крав) смердить читати!
Відповісти
Молодчина! Комент в точку!
Відповісти
Цікаво, що б вона заспівала, якби цей Сорокопуд був не її благовірним, а братом Гунчика?
Відповісти
Який він чесний- прочитай коментарі людей і про себе також і про палицю теж! Сама "порядність"!
Відповісти
Коментарів ці панове не читають - у них там на волинських новинах, двійко, трійко ботів почергово переписуються самі з собою для створення "СантаБарбари" по-луцьки для тих, хто їм не вигідний...
Відповісти